3 skvelé cviky pre sexy zadoček
3 mins read

3 skvelé cviky pre sexy zadoček

Na tvare svojho zadku si zakladá nejedna žena. Veď je to predsa jedna z prvých vecí, ktoré si na nás muži všimnú a jedno sexy zavrtenie nám zaručí ich zvýšenú pozornosť. Diéty naň len tak nezaberajú a ak áno, svalstvo ostane ochabnuté. Ak, bohužiaľ, nepatríte k tým ženám narodeným pod šťastnou hviezdou, ktorým príroda nadelila krásne, pevné pozadie, nezúfajte! Môžete sa k nemu dopracovať aj inou cestou. A to poctivým cvičením.

Pevný a okrúhly

To je ideál, ktorý by chcela dosiahnuť každá žena. Ako spevniť svoj zadok, keď nie je čas na pravidelné makanie vo fitku alebo v posilňovni? Na vymodelovanie vysnívanej riťky postačí pár minút pravidelného cvičenia denne. Pravidelnosťou sa budete zlepšovať a cvičenie sa vám bude zdať zo dňa na deň ľahšie. Všetko čo k cvičeniu potrebujete sú dve rovnako ťažké jednoručné činky a pár minút len pre seba.

Cvik č.1 – Mŕtvy ťah s vystretými nohami

Veľmi dobrý cvik pre posilnenie zadku, stehien a spodného chrbta. Činky držíme pred telom a pohľad smeruje vpred. Nadýchneme sa, zdržíme dych a začneme sa predkláňať. Pohyb vychádza z bedrového kĺbu, chrbát je vystretý a činky sú počas celého pohybu čo najbližšie k telu. Pohyb zakončíme, keď je trup rovnobežný s podlahou. Potom s výdychom vystierame trup až kým sa nedostaneme do počiatočnej pozície.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1105430
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1105430

Cvik č.2 – Drepy

Cvikom výborne precvičíme stehná, ale aj zadok. Uchopíme jednoručky do rúk a držíme ich vedľa tela. Pokrčíme kolená a bedrami a zadkom klesáme k zemi až do bodu, kedy sú stehná rovnobežné s podlahou. Potom súbežne s výdychom vytláčame telo hore do počiatočnej pozície.

Cvik č.3 – Výpady s výskokom

Cvikom výborne precvičíme zadok a stehná. Uchopíme jednoručky do rúk a máme ich po bokoch tela. Potom urobíme krok vpred s jednou nohou a obe nohy následne pokrčíme, aby v kolenách zvierali približne pravý uhol, pričom zadné koleno sa takmer dotýka podlahy. Následne vyskočíme a vo vzduchu vymeníme pozíciu nôh. Jemne dopadneme, pričom zadné noha je teraz vpredu. Opakujeme. Zo začiatku odporúčame cvik cvičiť bez jednoručiek.

Každý cvik vykonajte trikrát a potom sa presuňte na ďalší. Medzi jednotlivými sériami odpočívajte asi jednu minútu. V každej sérii sa snažte urobiť osem až dvanásť opakovaní. Spolu by ste mali urobiť deväť sérií a celý tréning by mal trvať len niečo cez 20 minút.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *