5 vecí, ktoré nikdy nehovorte svojej single kamarátke
2 mins read

5 vecí, ktoré nikdy nehovorte svojej single kamarátke

Byť single síce nie je žiadna choroba. Mnohí sa pre tento stav rozhodli dobrovoľne, z rôznych osobných dôvodov. Niekomu jednoducho vyhovuje, že sa nemusia trápiť, prežívať bolestivé hádky.

A potom je tu druhá skupina ľudí, ktorí po menovke SINGLE obzvlášť netúžia, no majú problém nájsť si vhodného partnera. Ak máte po svojom boku nezadanú kamošku, máme pre vás pár tipov, ako sa vyhnúť obzvlášť trápnym situáciám.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1424615
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1424615
  1. Ako si na tom so sexom? Nechýba ti?

Samozrejme, ak je sama, sexuálny život nemá veľmi pestrý. Iste, ak jej nevadia jednorazové známosti. Ak načne túto tému sama, pokojne sa s ňou o tom porozprávajte, ale inak túto tému radšej nevyťahujte.

  1. Poď vezmem ťa von a predstavím ti pár single kamarátov…

Dohadzovanie je ponižujúce. Ak o to vaša kamarátka nestojí, nenúťte ju a neprivádzajte ju do trápnych momentov. Keď ju už aj chcete niekomu predstaviť, nikomu o kom si myslíte, že sa k nej dokonale hodí, nerobte to príliš okato. Musíte ísť na to nenápadne.

  1. Tak čo, stále si bez chlapa?“

Iste, na prvý pohľad je to nevinná otázka – chcete sa predsa informovať, či si vaša kamoška už našla svojho princa na bielom koni. Ale dá sa to opýtať aj jemnejšie. Stačí obyčajné „Ako sa máš?“ , „Čo je nové?“, a ak sa v jej živote objavil nový chlap, verte nám, určite sa pochváli.

  1. Možno nie si ten správny typ na vzťahy…“

Preložené do ľudskej reči: „Si stratený prípad, prišla som aby si sa vyplakala na mojom pleci.“ Toto ste vážne chceli povedať? Ak ste dobré kamarátky, určite to nechcete takto povedať.

  1. Nechcela by si byť mojou družičkou? Vieš to môžu iba slobodné ženy…“

Možno sa tejto ponuke poteší. A možno jej opäť pripomeniete, že je nezadaná a opustená. Radšej sa jej jednoducho opýtajte, či vám nepôjde za svedka, že je tá najlepšia kamarátka, ktorej takúto poctu chcete prideliť. Uvidíte ako sa tomuto návrhu poteší! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *