2 mins read

Diamantové šperky

Diamantový šperk – dar ktorý už mnohé stáročia robí radosť. Luxusné potešenie s ktorým v každom prípáde nič nepokazíte. Vhodný ako vecný dar ku každej príležitosti. Či už sú to narodeniny, meniny, výročie ,alebo len čisté vyznanie lásky.

Ak sa bavíme o diamantovom prstienku, ten má konkrétnejšiu funkciu. Prsteň s týmto drahokamom znamenal len jedno – žiadosť o ruku. Dnes už tomu nemusí byť tak. V dnešnej dobe môžme polovičke darovať túto krásu aj z iného dôvodu. Avšak prsteň s diamantom, bol konkrétne určený len na túto úlohu. Muž obdaroval svoju milovanú, ak jej chcel dokázať že s ňou chce stráviť zvyšok svojho života. Tieto vzácne šperky sa tradovali z generácie na generáciu. Mladík daroval prsteň napríklad po svojej babke alebo prababke. Dnes sa táto krásna tradícia len výnimočne opakuje. Platí to napríklad, čo nie je prekvapivé, na anglickom královskom dvore.

Tieto cenné šperky môžu vyzerať akokoľvek. Dajú sa kombinovať so striebrom, zlatom, platinou. Strieborné šperky osadené diamantom sú ale rarita.V podobe spomínaného prstienku, náhrdelníka, náramku, oblúbených náušníc, či dokonca diamantu vsadeného do piercingu. Štýl a spracovanie je od výmyslov sveta. Možné aj nemožné tvary, pre výmyselníkov ktorý obľubujú nadčasové šperky. Moderný či starodávny štýl ? Môžte si vybrať sami, či dokonca navrhnúť čisto podľa svojich predstáv. Avšak, iste budete súhlasiť, že tak nádherný drahokam ako je diamant, najviac vynikne na čistom a jednouchom šperku.

Ozajstná čistota a krása v podobe šperku, poteší každú dámu. Stačí už len vymyslieť ako originálne tento šperk darovať a budete obaja šťastný. Avšak, takú nádheru akou je diamant, stačí darovať s úsmevom a o všetko ostatné sa postará šperk sám.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *