Kabelka je doplnok ktorý o vás prezradí viac než si myslíte
3 mins read

Kabelka je doplnok ktorý o vás prezradí viac než si myslíte

Kabelka je doplnok, ktorý sprevádza ženy každým dňom a často zaujme hneď na prvý pohľad.  Snáď každá žena ich miluje, no kabelka nehovorí len o módnom vkuse. Napovie aj o záľubách a charaktere osobnosti.

Môže sa to zdať triviálne až vtipné, no opak je pravdou. Vybrať si vhodné spoločenské kabelky nie je len voľba spontánnosti.  Či už si to uvedomujete alebo nie, vaše podvedomie pracuje a prirodzene ho viac lákajú také, ktoré sa stotožňujú s vašim vnútrom, nielen so vzhľadom.

Niektoré ženy vedia pri výbere kabelky stráviť aj niekoľko hodín, pretože im musí vyhovovať tvar, veľkosť, farba či praktickosť. Možno ste si samy všimli, že aj napriek množstvu kabeliek ktoré vlastníte,  je si väčšina z nich veľmi podobná.

Móda a psychológia sú dnes prepojené viac ako by sa mohlo zdať, preto je voľba kabelky vždy odrazom vkusu a osobnosti nositeľky.

Základné veci, ktoré o vás kabelka prezradí na prvý pohľad

Minimálne základnú vec, ktorú o vás kabelka napovie je to, či ste zástankyňou overeného elegantného  štýlu, alebo rady skúšate nové veci a experimentujete.

Objemné kabelky vyhľadávajú často mladé ženy a študentky, pretože sú taktiež praktické a dosť veľké na potrebné knihy, či dokumenty. Obľubujú ich aj športovkyne, no to nemusí byť pravidlom.

Minimalistke stačia malé elegantné kabelky, pretože v nich nosí len potrebné veci a využíva ich viac ako doplnok k celkovému vzhľadu.

Perfekcionistka si potrpí na veľmi kvalitnú a často aj drahú kabelku, pretože chce vždy len to najlepšie.

Kabelka ovešaná rôznymi suvenírmi či hračkami hovorí o veľmi aktívnej žene alebo romantičke, pretože pre ňu majú citovú hodnotu a zaujíma ju viac vnútro, ako „dokonalý“ vzhľad.

Praktické využitie nejde do úzadia

Kabelka však neslúži len ako doplnok vzhľadu, má aj praktické využitie, ktoré taktiež veľa napovie.

Muži často uložia všetky potrebné veci do vreciek nohavíc a tak majú všetko potrebné vždy pri sebe.

Ženy na to využívajú kabelku, no niekedy v nej skrývajú svoj celý ženský svet. Či je žena poriadkumilovná, praktická alebo akčná a chaotická prezradí aj obsah. Inak pôsobí kabelka, ktorá je elegantná a obsahuje len potrebné veci ako taká, ktorá je prepchatá, že vyzerá ako cestovná taška.

Teda rovnako ako pri oblečení, aj pri doplnkoch ako talianske kabelky platí, že sú známkou vášho vkusu a charakteru.

Hodnota kabelky však nie je meraná len praktickosťou a vzhľadom ale tým, čo pre nositeľku znamená a ako sa s ňou cíti. To, že o vás prezradí základné črty môžete práve využiť vo svoj prospech, pretože aj jeden doplnok vie zmeniť celý vzhľad a dojem.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *