Kam smerujú pohľady mužov
2 mins read

Kam smerujú pohľady mužov

Určite mi dáte za pravdu ak poviem, že prvý pohľad a dojem je viac ako polovica úspechu v pracovnom pohovore alebo pri oslovovaní žien i mužov na ulici. Na prvý dojem nedáme len my, ale aj muži, takže sa jedná pomerne o dôležitú vec. Čo urobiť preto, aby ste mužovi padli do oka? Na nasledujúcich riadkoch Vám prezradíme, ktoré partie si muži všímajú ako prvé a najviac.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/814632
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/814632

 

1. Úsmev

Určite nie je pre Vás žiadnym prekvapením, že úsmev sa pokladá za najdôležitejšiu vec. Veď povedzme si na rovinu, nie je nič krajšie ako sexy a charizmatický úsmev muža. Usmievajte sa – to je celé. Len málokedy sa totižto stane, že muž osloví mračiacu sa odutú ženu.

2. Oči

Nie nadarmo sa používa spojenie láska na prvý pohľad a tak si druhé miesto vyslúžili oči, do ktorých sa nám rád zahľadí nejeden muž v bare. Veď to poznáte, sedíte niekde v reštaurácii a neustále po Vás pokukuje muž. Pri skúmaní jeho očí presne viete, aké má v mysli s Vami plány.

3. Postava

Čo si budeme hovoriť, postava je veľmi dôležitá a samozrejme, že muži si radi všímajú naše krivky a proporcie. Od hora dolu a od hora dole nás prejdú pohľadom ako nejaký skener tovaru, no nemožno im to zazlievať. Chcú sa pokochať naším telom. V žiadnom prípade nezúfajte! 100 mužov 100 chutí, nie každému sa páči prehnaná štíhlosť a skôr muži vyhľadávajú poriadne ženské krivky.

4. Vlasy

Prekvapilo Vás to? Áno, vlasy skutočne patria medzi top 5 vecí na nás ženách, ktoré ich upútajú. Vlasy akosi odpradávna predstavujú určitý sexepíl. Dlhé či krátke, je to úplne jedno – hlavne sa s nimi cíťte pohodlne. Muži milujú vlasy aj kvôli tomu, že sa na nich dlho udržiava vôňa parfumu ženy.

5. Pokožka

Muži sa nepokladajú za detailistov, no prieskumy jasne ukazujú na fakt, že ju neprehliadajú. Nerobte však paniku z drobných vyrážok na tvári a iných častiach tela. Muži si skôr všímajú farbu pokožky a v neposlednom rade tu máme pomôcky v podobe mejkapu, ktoré nám môžu pomôcť priblížiť sa k dokonalosti.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *