2 mins read

Kávovary Saeco

Kávovary Saeco patria medzi elitu v rámci kávovarov. Vďaka nim si môžete vychutnať dokonalú kávu vo Vašom domove, ktorá Vám bude chutiť rovnako ako tá z Vašej obľúbenej kaviarne. Skvelá chuť kávy spočíva v tom, že nápoj sa vyrába priamo z kávových zŕn, a nie z mletej kávy a aj samotné zrná sú vákuovo chránené pred vzduchom, vďaka čomu má každá šálka kávy výraznú arómu a sýtu čiernu farbu. Kávovary Saeco sú azda najspoľahlivejší spôsob, ako si vychutnať kúsok Talianska v pohodlí Vášho domova.

Spoločnosť Saeco sa môže pýšiť svojimi skúsenosťami, vysokým stupňom technologickej vyspelosti a inovatívnymi nápadmi, ktoré jej zaručili popredné postavenie vo svete kávy. A práve kvôli tomu bývajú kávovary Saeco považované za majstrov v príprave (nielen) domáceho espressa.

Spoločnosť Saeco vie o káve skrátka všetko. A niet sa čomu čudovať- vo svete kávy sa pohybuje už niekoľko rokov. Stal sa z nej uznávaný odborník, ktorý pozná rôzne odtiene chute, pracuje so zdokonalenou technológiou… Toto všetko má však korene v bohatej talianskej tradícii.

Kávovary Saeco, alebo teda kávovary Philips Saeco, ponúkajú množstvo nadštandardných služieb na ich kávovaroch, ako napríklad kávovar Xelsis má digitálny systém identifikácie a dokáže načítať osobný profil používateľa.

Kávovary Saeco sa však vyznačujú i inými výhodami, ako „len“ dobrou kávou. Napríklad spotreba energie menej ako 1W/h. Vďaka adaptačnému systému Saeco sa zomelie vždy ideálne množstvo zŕn. Okrem toho majú tieto kávovary aj keramické drviče, ktoré sú zárukou presného a dôkladného mletia, ako aj dlhej životnosti. Mnoho kávovarov obsahuje aj funkcie typické skôr pre profesionálne kávovary, ako zohrievanie šálok.

Preto pokiaľ ste milovníkmi kávy, kávovary Saeco Vám môžeme len odporučiť!