Orgazmus je istý
3 mins read

Orgazmus je istý

Alebo…. 3 najlepšie polohy pre ženy

Pre mužov je to oveľa jednoduchšie. Každý sex = orgazmus. U nás žien je to bohužiaľ trošku zložitejšie. Štúdie ukazujú, že len 30 percent žien dosahuje vrchol pri každej klasickej súloži.

Nezúfajte, aj pre tých zvyšných 70% existuje riešenie

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1083847
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1083847

A vôbec to nie je také zložité. Stačí len trochu zapojiť hravosť a do svojich posteľných scén pridať polohy, ktoré vás zaručene vezmú na posvätnú horu Rozkoše.

Ako prvý krok je najlepšie trochu sa pohrať sama so sebou, alebo nech sa s vami pohrá váš partner a spolu najlepšie zistíte, čo vás dráždi a rajcuje. Vyskúšajte tri overené polohy a zažite extázu rozkoše.

Hlavné pravidlo znie : Buďte na vrchu! Tak je oveľa vyššia pravdepodobnosť dosiahnutia vrcholu. Lepšie si tak sama regulujete intenzitu dráždenia, ale aj uhol a hĺbku vniknutia. Ľahšia zladíte svoje pohyby s partnerovým telom.

Vyskúšajte !

  1. Košík

Ste hore. Sedíte obkročmo a opierate sa o svojho partnera. Ten vám tak počas súlože môže dráždiť bradavky.

  1. Venušina nástraha

Ak uprednostňujete túto polohu, žena musí byť veľmi obratná. Vysoko zdvihnuté nohy dodávajú tejto polohe ešte väčšiu erotickosť. V skutočnosti je Venušina nástraha „otvorenejším variantom“ misionárskej polohy. Ale pozícia, v ktorej je žena, mužovi umožňuje hlbšie do nej vniknúť a tak intenzívnejšie zasahovať jej bod G. Muž sa nakloní nad ženu, ktorá má na neho sexy výhľad. Napnuté svalstvo pôsobí veľmi vzrušujúco. Žena má síce obe ruky voľné, ale len veľmi málo priestoru. Preto by sa mala podopierať o lakte, aby zostala v stabilizovanej polohe.

  1. Technika prirážania penisu

Podľa pravidiel Kámasútry je povinnosťou muža uspokojiť svoju partnerku pri akte lásky, aby dosiahla svoj vlastný vrchol. Mužský penis by mal byť ako vibrátor, aby ženu dokázal dostatočne rozpáliť, vzrušiť a doviesť do želaného konca, explózie, vášne a vzrušenia.

Pohyby Býka: Muž svojím penisom trie len o jednu stenu pošvy svojej partnerky.
Pohyby Kanca: Muž sa trie penisom o obe steny pošvy ženy.
Narážanie: Veľmi silné nárazy penisu v pošve.
Šantenie vrabca: Veľmi rýchle a ľahké zasúvanie penisu dnu a von.
Pichanie: Prienik penisom z hora a zároveň narážanie na klitoris.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *