2 mins read

Problémy s erekciou môžu vážne naštrbiť vzťah

Problémy s erekciou sa najčastejšie objavujú u mužov nad 40. rokov. Posledné výskumy naznačili, že už aj mladí muži majú problémy s erekciou. Ak máte pocit, že aj u vás sa tieto problémy začali objavovať, nečakajte kým sa všetko vráti do normálu a pustite sa do liečby. Problémy s erekciou môžu vážne naštrbiť váš vzťah. 

Čo je to vlastne erekcia? 

Jedná sa o zdurenie mužského pohlavného orgánu. Celý tento proces riadi CNS, ktorá vysiela stimuly na stoporenie penisu. Na zrealizovanie sexu je potrebné dosiahnutie erekcie a ak má muž s týmto problém, je dôležité okamžite situáciu riešiť. 

Prípravky na erekciu 

Problémy s erekciou dokážete odstrániť aj užívaním kvalitnej Viagry a iných prípravkov na erekciu. Je potrebné však kupovať tieto prípravky len z overených zdrojov. Viacerí muži si kupujú nekvalitné prípravky, ktoré im potom spôsobujú iné zdravotné ťažkosti. Keď si však vyberajú kvalitné prípravky, pokojne aj modré pilulky, požadovaný účinok sa dostaví. 

Zmena životného štýlu 

Ak nechcete, aby problémy s erekciou naštrbili váš vzťah, je dôležité zmeniť životný štýl a netajiť pred partnerkou tieto problémy. Čo sa týka zmeny životného štýlu, odporúčame úpravu jedálnička, vynechanie alkoholických nápojov a hlavne vyhýbaniu sa cigaretám. Samozrejmosťou je aj vyhýbanie sa stresovým situáciám, nakoľko práve stres môže problémy s erekciou zhoršiť. Viacerí muži to však berú ako začarovaní kruh. Problémy s erekciou vyvolávajú depresívne stavy, ktoré tieto problémy ešte viac zhoršujú. Ak však zapracujete na zmene životného štýlu, zmenu k lepšiemu pocítite. 

Problémy s erekciou dokážu potrápiť každého muža bez ohľadu na vek. Ak chcete týmto problémom predchádzať, nezanedbávajte milovanie a hlavne stravujte sa zdravo a vyhýbajte sa stresovým situáciám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *