Upútajte dámskymi značkovými hodinkami
3 mins read

Upútajte dámskymi značkovými hodinkami

Hore ruky tie, ktoré sa nezaujímate o módu alebo aspoň minimálne o to, aby ste dobre vyzerali! Taká žena sa snáď ani nenájde. Každá chce byť dokonale nahodená a upravená. Váš celkový výzor dotvárajú aj vhodne zvolené doplnky. Skúste napríklad zaujať svojimi náramkovými hodinkami.

Elegantné hodinky do práce či školy

Pred istým časom bolo v móde nakupovať si náramkové hodinky so silikónovým remienkom a veľkým číselníkom. Čím výraznejšie boli farby, tým výstrednejšie váš zjav pôsobil. Dnes však nastala menšia zmena. Dámy si čoraz viac potrpia na luxus a dávajú si záležať na tom, aký kvalitný doplnok nosia na ruke. Veď predsa naše ruky sú stále na očiach – či už cestujeme v MHD, alebo niečo platíme v obchode, alebo prednášame na konferencii, každý sa prizná, že si toho druhého stihne premerať od hlavy po päty, aj keď ho vidí iba chvíľku. Ak má žena na ruke elegantné hodinky, ktoré vyzerajú (ale aj sú!) ako značkové, hneď usúdime, že má dobrý vkus a je náročná a pravdepodobne vie, čo od života chce. Nemusíme zaostrovať zrak, či má na ruke značku Festina alebo Jaguar, alebo má na nich vyryté Calypso. Nadčasové prevedenie hodiniek spraví z každej ich nositeľky dámu, bez ohľadu na vek.

Kombinujte zlaté hodinky s farbami

Je dobré, ak žena vlastní aspoň jeden cenný šperk, ktorý nosí buď počas výnimočných udalostí, alebo keď chce, aby sa aj jej bežný deň stal neobyčajným. Značkové dámske hodinky si vyberajte v prvom rade na základe toho, aký typ osobnosti ste. Pamätajte, že aj keď ste v kolektíve šedá myška, značkové hodinky na vašej ruke budú hovoriť miesto vás. Prezradia, aké farby máte rada, či ste detailistka alebo minimalistka. Najčastejšou voľbou pri kúpe značkových náramkových hodiniek sú elegantné typy, ktoré nosíme do práce alebo na dôležité stretnutia. Ak túžite, aby vám hodinky na ruke nahradili iný šperk (prsteň, náramok), zadovážte si napríklad zlaté hodinky. Je jedno, či sa rozhodnete pre kamienkami vykladaný číselník, alebo pre minimum detailov. Sama najlepšie viete, čo sa vám páči a čo vás vystihuje. Zlato bude zaručene v móde vždy a skvelo ho zladíte k oblečeniu a doplnkom. Nemusí byť aplikované na celých hodinkách, stačí, že je použité len na náramku, číselníku alebo na  drobných detailoch. Zlaté hodinky vyzerajú fantasticky s čiernym oblečením, s ružovou a červenou farbou, ale i v kombinácii zo zelenou. Samozrejme, pokojne si ich navlečte na ruku, nech máte na sebe oblečené čokoľvek, nechytí vás za to módna polícia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *