Vrhnite sa na nákup tonerov. Printmania ponúka revolučné ceny!
2 mins read

Vrhnite sa na nákup tonerov. Printmania ponúka revolučné ceny!

Revolučne nízkymi cenami sa momentálne môže chváliť printmania.sk. Práve ona vám dokáže ponúknuť niekoľko typov tonerov, ktoré sú v slovenských domácnostiach najviac používané. Ak často tlačíte, tak by ste mali siahať po trvácich toneroch. Ktorých?

shutterstock_92845171

Zlacnený toner HP CE285A

Tento toner nebol nikdy známy vysokými cenami, avšak po aktuálne najvyššom zlacnení prekonáva všetky konkurenčné tonery. Tento toner sa dokáže popasovať s veľkým množstvom strán. Chcete to vidieť? Neveríte vlastným očiam? Presvedčte sa o tom a vyberte si ho na eshope printmania.sk. Tento toner je originálnou náhradou tonerov a vďaka nemu sa vám podarí ušetriť až 75% z ceny. Úspora nie je zlá. Necháte sa inšpirovať našimi radami a siahnete po tomto toneri? Zlacnený toner HP CE285A čaká len na vás. Doručia vám ho expresne rýchlo!

Podobný toner HP CE283A

3 nahradila 5, ale to vôbec neznamená, že tento toner od printmania.sk bude horší. Práve naopak, tento toner je veľmi kvalitný a vyrovnáva sa toneru, o ktorom sme si hovorili vyššie. Tento toner sa predáva so všetkými certifikátmi. Nemusíte sa obávať, že je nekvalitný. Kvalitu rozdáva všade okolo seba. Prinesie ju aj do vašej tlačiarne? To záleží len na vás, či si ho kúpite. Overené tonery HP CF283A sú v ponuke.

Toner Samsung MLT D111S vás nenechá v štichu

V štichu vás nedokáže nechať ani toner značky, ktorú jednoznačne poznáte. Výkonný toner Samsung MLT D111S nájdete opäť na printmania.sk. Nízke ceny vám určite zavoňajú. Cítite závan tohto lacného toneru Samsung až k vám domov? Nečakajte a objednávajte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *