Vymeňte starú za novú
1 min read

Vymeňte starú za novú

Chcete si zakúpiť nový nábytok do svojej domácnosti? Nemáte chuť a ani čas chodiť po obchodoch? Potom nakupujte online, je to nielen pohodlné, ale aj lacné! Ak potrebujete novú manželskú posteľ, tak ste na správnom mieste.

Na všetky manželské postele od českého výrobcu Blanar z ponuky eshopu katalognabytku.sk platia zaujímavé zľavy, z ponuky si vyberie každý podľa svojich finančncýh možností. Najlacnejšia manželská posteľ v ponuke je čalúnená manželská posteľ Hurikán v dvoch farebných prevedeniach, ktorú zakúpite za cenu len 237 €, posteľ je nielen pekná, ale ponúka aj praktický úložný priestor. Najdrahšou z ponuky je manželská posteľ Discovery, ktorej cena je 636 €. Posteľ má takisto úložný priestor, ponúkaná je len v jednej farebnej kombinácií. Čelo postele je čalúnené, nožičky sú z bukového dreva a sú ošetrené lakom. Spolu s posteľou získate aj dva štýlové vankúšiky a vkusný prehoz v rovnakej farbe.

Foto by: http://www.katalognabytku.sk/katalog/product/7276-Manzelska-postel-Discovery-180x200/
Foto by: http://www.katalognabytku.sk/katalog/product/7276-Manzelska-postel-Discovery-180×200/

Veľkým hitom sa stávajú barové stoličky, ktoré tiež nájdete v ponuke eshopu. Ceny barových stoličiek začínajú už od 33 €, nájdete ich v rôznych farebných variáciach a v najrôznejších tvaroch. Nožička stoličky je vždy kovová a sedacia časť je z plastu, alebo s  poťahom z ekokože. Výška stoličky je variabilná, výškovo nastaviteľná. Na tomto odkaze nájdete aktuálnu ponuku barových stoličiek.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *