2 mins read

WMF kávovary

WMF kávovary patria medzi profesionálne kávovary na prípravu filtrovanej kávy, ako aj kávových špecialít, ktoré sú vhodné do hotelov, reštaurácií, barov, či iných gastronomických podnikov, ako aj do väčších či menších kancelárií. Na výber ponúkajú kávovary na filtrovanú kávu, kávovary na kávové špeciality, kombinované kávovary ako aj príslušenstvo nevyhnutné na prípravu a vychutnanie si vynikajúcej kávy.

Už na prvý pohľad Vás upúta elegantný dizajn s nádychom luxusu, dosiahnutý použitím kvalitných, pevných lesklých materiálov. Výnimočnosť každého druhu podčiarkuje aj kvalitné prevedenie. Vo väčšine prípadov si môžete vybrať aj farbu (zväčša striebornú/čiernu). Aj filtrovanú kávu dokážete pomocou kávovarov WMF pripraviť nezabudnuteľne! V krásnom kávovare na filtrovanú kávu, s dotykovým displejom, možnosťou predvoľby množstva, manuálneho alebo plne automatického čistenia či separátnym výdajom horúcej vody

Ku každému kávovaru nájdete mnoho informácií od spoločnosti – od materiálu, z ktorého sú vyhotovené, cez funkcie až po počet šálok nápoja, ktoré sa dajú za pomoci daného prístroja vyrobiť denne a ročne. Ponuku majú skutočne bohatú a skvelú!

O kvalite kávovarov WMF svedčí aj to, že ich používajú v hoteloch a iných zariadeniach zvučných mien, medzi inými napríklad aj Hotel Kempinsky Praha, ESSO/Agip v niekoľkých mestách, Hotel Intercontinental Praha, Kempinski Hotel River Park Bratislava, Hotel Sheraton Bratislava, Hotel Falkensteiner Bratislava, SUbway Bratislava/Žilina/OC Laugaricio Trenčín, Letisko M.R. Štefánika.

Hoci ich však používajú mnohé zariadenia so zvučným menom, ich cena je prijateľná a vzhľadom na aspekty ako kvalita či luxusný vzhľad príjemná. Najmä v prípade kávovarov určených do kancelárií a súkromných priestorov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *