Ubytovanie Dunajská Streda nás nadchlo
2 mins read

Ubytovanie Dunajská Streda nás nadchlo

Keď som mal v pláne, svoju rodinu vziať na Slovensko, netušil som, akým orieškom pre mňa bude zohnať to správne ubytovanie. Dunajská Streda mi našťastie ponúkla skutočne skvostné ubytovanie s názvom Apartmany Termal, ktorý spája príjemné s užitočným, a síce veľmi pohodlné bývanie v susedstve veľmi obľúbeného Thermalparku, ktorý poteší nielen mňa a moju manželku, ale predovšetkým naše dve deti. Prekvapenie, ktoré som tak svojej rodine prichystal, sa naozaj vydarilo. Miesto bolo malebné a o kvalitnú zážitky nebola núdza. Deti ochutnali tradičné jedlo bryndzu a halušky a to úplne prvýkrát v živote a ja s manželkou som si zase užil fenomenálny wellnes a moju milovanú fínsku saunu. Za ma teda úplne skvele strávená dovolenka.

Ubytovanie Dunajská Streda, ako má byť

Prepojiť hotel s Thermalparkom, bol naozaj veľmi dobrý nápad. Vďaka tomu sme nemuseli opúšťať takmer svoje apartmány a mohli sa aj napriek tomu vydať v ústrety vodným radovánkam, tomu teda skutočne hovorím, ubytovanie. Dunajská Streda nám navyše ponúkla celý rad pamiatok, z ktorých bol unesený najmä náš syn, ktorý je vo veku, kedy ho zaujíma úplne všetko. Rímsko-katolícky kostol, ktorý bol našou prvou zastávkou v Dunajskej Strede, avšak očaril aj mňa, zarytého „nevýletníka“. Vyšiel som tak pre raz aspoň zo svojej komfortnej zóny a vydal sa v ústrety zážitkom a nielen pasívnemu leňošenie pri vode a som za to rád.

Dunajská Streda má, čo ponúknuť

Keď som sa dozvedel, že Dunajská Streda leží 50 km od Bratislavy, pomyslel som si, že tu pravdepodobne o kvalitnú turistiku nezavadíme. To bol však omyl. Dunajská Streda a jej priľahlá miesta, ponúka naozaj pestrý program a nielen kvalitné ubytovanie. Dunajská Streda ma tak veľmi milo prekvapila. Na tomto mieste rozhodne nie je o zábavu núdza a to nebolo treba ísť ani do Bratislavy, kam sa deťom ani manželke, neskôr vôbec nechcelo a to sa na nej pred dovolenku, tešila celá rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *