2 mins read

Našli ste už konečne toho pravého?

Láska na celý život nás zamestnáva roky, teda ak sme ju nenašli už v prvých vzťahoch, ktoré sme vyskúšali. Tento ľudský cit je pre nás veľmi dôležitý, aj keď sa neraz navonok tvárime, že sa nás to až tak veľmi netýka.

Najmä s pribúdajúcim vekom a stúpajúcim počtom svadieb v našom okruhu priateľov, si túto otázku „lásky na celý život“ kladieme o to častejšie. Samozrejme, nie každému je súdené stráviť zvyšok života len s jednou milovanou osobou. V tomto je život dosť krutý, no väčšina z nás nájde to, čo hľadá.

Amorov šíp Vás môže trafiť takmer kdekoľvek. Nemusí to byť nutne rande naslepo, či naplánovaná akcia s priateľmi, toho pravého môžete pokojne stretnúť aj pri venčení psa, či strážení detí kamarátke. Pre začiatok rozhovoru a vzťahu je však asi lepší ten pes.

Nikdy však presne neviete, či je to skutočne ten pravý, dôvodom sú ružové okuliare, ktoré si nasadíme pri zamilovaní sa. Ak však počiatočné pobláznenie vyprchá, no city pretrvali, je to lepšie ako výhra v lotérií. Môžete sa teda tešiť aj na spoločný život. Každý pár by mal o ňom hovoriť, no samozrejme, muži sú na to o niečo citlivejší, tak pozor až ho nevyplašíte. Určite sa rozhýbe aj sám a čoskoro budete vyberať svadobné prstene, na vipgold.sk.

K plánovaniu svadby patria aj detaily, ako výzdoba, kvetiny, šperky pre nevestu a netreba zabúdať ani na svadobné poháre. Práve tie sú peknou spomienkou na Váš veľký deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *