Prenájom kávovarov
2 mins read

Prenájom kávovarov

Káva je už dlhé roky, ba priam desať- či storočia, veľmi obľúbený nápoj. A to vďaka jej skvelým účinkom, vlastnostiam, ako aj aróme. V súčasnosti je na trhu veľké množstvo výrobcov kávy, rôzne značky, a taktiež veľa kaviarní, reštaurácií, či iných podnikov, kde si môžete vychutnať kvalitnú kávu.

Na kvalite a výslednej chuti kávy závisí viacero faktorov. Jedným z nich je aj kávovar, pomocou ktorého bola káva pripravená. Ako však vybrať ten správny, keď je na trhu toľko ponúk?

Mg6ZMmv6r6T7vXup3p7hdcXiy_Yx8_obi8QJBrc-Rs8

V súčasnosti sa najmä pre kaviarne a reštaurácie ponúka skvelá možnosť – prenájom kávovarov. Väčšinou sa týka iba profesionálnych kávovarov, ktoré sú rozmerovo väčšie a pre domácnosti nákladné a nevyužiteľné. Prenájom kávovarov so sebou prináša viacero výhod:

 • Mesačné výdavky na prenájom, takže neinvestujete naraz veľkú sumu do kávovaru, o ktorého vlastnostiach a kvalite nie ste presvedčení
 • Overenie si kvality – raz vyskúšať je lepšie ako 100krát počuť či čítať. Zistiť, ako kávovar pracuje, akú kávu robí, ako sa ovláda apod.
 • Možnosť skúsiť viacero kávovarov jednej značky, alebo kávovary rôznych značiek, zistiť, v čom sú ich výhody a nevýhody

Spoločnosti ponúkajúce prenájom kávovarov Vám navyše môžu poskytnúť i ďalšie výhody, ako:

 • Žiadna alebo dlhá maximálna výpožičná lehota
 • Servis, opravy a služby zadarmo
 • Taktiež školenie pracovníkov na prácu s kávovarom zadarmo
 • Montáž kávovaru
 • Mnohokrát i šálky, cukor, sušienky, propagačné materiály, brožúry ako marketingovú podporu
 • Po dlhodobom prenájme možnosť odkúpenia kávovaru

Prenájom kávovarov býva spojený s používaním určitej značky kávy. Mnohé spoločnosti predávajúce a distribuujúce kávu Vám ponúknu možnosť prenájmu alebo kúpy kávovaru ich značky. Čím ďalej, tým viac spoločností začína ponúkať i prenájom „domácich“ kávovarov. A pretože kúpa kávovaru nie je lacná záležitosť, predísť sklamaniu zo zlej investície môžete práve vďaka ich prenajatiu.

5 thoughts on “Prenájom kávovarov

 1. Dobrý deň,
  otvárame v Prešove nový bufet a mali by sme záujem o prenájom kávovaru. Prosím o zaslanie ponuky na mail alebo tel. 0940 883 454
  S pozdravom Erika Majorošová

 2. Otvárame novú Pizzeriu VPrešove.Máme záujem o kvalitný kavovár. Prosíme vás o cenovú ponuku na prenájom a bližšie informácie o spolupráci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *