O čom chlapi potajme fantazírujú?
2 mins read

O čom chlapi potajme fantazírujú?

Nahliadnuť do erotických snov muža. To by chcela každá z nás. Mať jednoduchý prístup k myšlienkam vášho sexuálneho partnera a splniť jeho predstavy jednu po druhej. Po takomto odhodlanom výkone v posteli by na vás ešte určite dlho spomínal, pretože dať sa nahovoriť na niektorú z nich chce, ako máte možnosť sama usúdiť, poriadnu guráž. Čo teda behá po rozume opačnému pohlaviu pri hriešnych predstavách?

Pokiaľ ste romantický typ, určite už len nad predstavou sadomasochistických praktík hovoríte rázne nie. Váš milenec však vzdychá áno, bez toho, aby sa priznal. Aj keď by ste sa na kožené bičíky a nekonečné dráždenie nikdy nedala nahovoriť, zabodujete aj sexy latexovým kompletom, ktorým mu určite vyčarujete nielen víťazoslávny úsmev ale aj poriadnu erekciu.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1014727
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/1014727

Anonymná rychlovka. Asi tak by sa dal špecifikovať ďalší výplod mužskej fantázie. Pokiaľ nevyhľadávate známosti na jednu noc a máte stáleho partnera, môžete si noc okoreniť hraním rolí. Dokážte mu, že viete byť spontánna a tajomná aj napriek tomu, že vás tak dobre pozná. Fantázii sa medze nekladú a váš herecký výkon, spolu so sexy kostýmom z jeho nadržanej mysle predstavu neznámej ženy určite vyšachuje.

Chlapi nemajú radi len adrenalínový šport, ale aj sex. Preto je pre nich nesmierne príťažlivé vyskúšať ho na miestach, kde sa môže zjaviť nečakané publikum. Preto je len na vás, či odhodíte hanbu, nebudete puritánskou moralistkou a navrhnete mu ako darček k najbližšiemu sviatku vzrušujúce riziko prichytenia.

V živote vám verný je, no v erotických snoch mu robia spoločnosť ďalšie dve ženy. Možno vám to príde ako silný odvar, no verte, že ten váš je tiež vinný z činu fantazírovania o švédskej trojke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *