Šaty jeseni svedčia: Naučte sa ich nosiť
2 mins read

Šaty jeseni svedčia: Naučte sa ich nosiť

Jeseň je už neprehliadnuteľne tu a spolu s ňou aj obnova šatníka. Chcete byť o krok napred a vedieť, čo túto jeseň opäť vytiahnuť zo skrine, čo nové si zaobstarať a čo radšej zahrabať do najhlbšieho kúta šatníka? Tak nasledujúce riadky sú určené práve vám. Pozrite si výber najvýraznejších trendov šiat tohtoročnej jesene.

Ach, tie šaty

Šaty si svoje miesto nájdu v šatníku vždy, nech už je akékoľvek ročné obdobie. Aké však nosiť túto jeseň?

Šaty inšpirované viktoriánskym štýlom sú typické dlhými ľahko nadýchanými rukávmi, golierom, volánmi, mašľami a tiež midi alebo maxi dĺžkou. Hodia sa k nim napríklad členkové topánky v kovbojskom štýle. Napríklad topánky Tamaris, ktoré sú kvalitné a navyše štýlové.

Trend košeľových šiat plynulo prechádza aj do jesennej sezóny. Len majú trochu inú podobu. Sú o niečo dlhšie, najčastejšie vo farbách jesenného lístia a hlavne sa nosia s opaskom. Ten tohtoročnú jeseň na košeľových šatách nesmie chýbať! Šaty môžete nosiť na džínsoch aj s výraznými pančuchami. Košeľové šaty dokážu vytvoriť ten najlepší základ na vrstvenie.

So zvieracími vzormi. Ak vás zvieracie vzory desia, verte, že sa tohto pocitu ľahko zbavíte. Podľa všetkého totiž budú najvýraznejším trendom tohtoročnej jesene aj zimy. Najpopulárnejší bude motív leopardej kože, za ním hadí vzor. Stačí sa len naučiť skombinovať výrazný vzor s obľúbenými kúskami.

Ani na začiatku jesene sa nemusíte vzdať obľúbených kvetinových vzorov. Stačí len vymeniť letné šaty v žiarivých farbách za jesenné v tlmených odtieňoch. Výber strihu je úplne na vás.

Ďalším populárnym vzorom, na ktorý nemusíte počas jesene a zimy zanevrieť, sú pásiky. Stavte na zvislé, šikmé aj zdvojené a predovšetkým musia byť farebné. Obľúbenou jesennou kombináciou je červená, žltá, modrá a biela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *