5 letných kúskov, ktoré má každá praktická žena
3 mins read

5 letných kúskov, ktoré má každá praktická žena

Praktická žena veľmi dobre pozná aktuálne módne trendy a využíva ich vo svoj prospech. Riadi sa vlastným štýlom a triezvym úsudkom. Cíti sa dobre aj keď nie je od hlavy po päty navlečená v horúcich výstrelkoch módy, ktorých zmeny prichádzajú súčasne s mesačnou výplatou. Tomu, čo niektorí nazývajú športovou módou, ona hovorí šikovne skĺbený dizajn a špičkový komfort. Skôr než sa vrhneme na jej letné oblečenie, pozrime sa, ako nakupuje.

Young beautiful woman in sunglasses dress and sneakers walking in the city
Young beautiful woman in sunglasses dress and sneakers walking in the city

Praktická žena si váži seba a svoje peniaze. Nenechá si nič diktovať. Kupuje prevažne nadčasové kúsky, ktoré majú ambíciu prežiť do ďalšej sezóny. Ak sa jej aktuálny trend páči, kúpi si ho a nebojí sa do neho obliecť aj o rok. Praktická žena investuje do kvality. Vie, že je to jediná cesta ku komfortu. Využije každú príležitosť kúpiť si kvalitné letné oblečenie za prijateľnú cenu. S rozumom využíva zľavy a výpredaje. Ste zvedaví na top kúsky jej letného šatníka?

  1. Športové oblečenie

Praktická žena je múdra. Už dávno objavila pohodlie a nadčasový dizajn dámskeho športového oblečenia. Jej šikovnosť spočíva v tom, že pozná hranice a do práce nechodí v teplákoch. Vo voľnom čase sa však chce cítiť dobre. Kvalitné materiály a dômyselné prepracovanie športovej módy jej v letných mesiacoch zaručuje príjemný komfort. Minulosťou jej dní sú prepotené a zapáchajúce tričká.

  1. Tenisky

Aktuálna zlatá éra tenisiek hrá do karát aj praktickej žene. Má sa totiž príliš rada, než aby sa neustále týrala nepohodlnými lodičkami. Okrem toho, praktická žena si nepotrebuje dvíhať sebavedomie vysokými opätkami. V teniskách sa cíti pohodlne a dokáže ich kombinovať takmer s každým letným oblečením. Nezabúdajme, že pozná hranice.

  1. Kvalitné plavky

Praktická žena prispôsobuje svoje športové aktivity počasiu. Neoddeliteľnou súčasťou jej letného šatníka sú plavky. Netúži však po bazénových trapasoch ani deformovanej postave. Vyberá si správne strihy, kvalitné materiály a oku lahodiaci dizajn. Praktická žena pozná hodnotu kvalitných plaviek.

  1. Pohodlné šaty

Praktická žena je dáma. Ak sa jej zachce, ukáže to aj svetu. Pohodlné dámske šaty majú v jej šatníku výsostné postavenie. Skombinované s plátennými teniskami sú obľúbeným letným outfitom na nedeľnú prechádzku, stretnutie s priateľmi alebo do práce. Praktická žena pozná a využíva výhody šiat v letných horúčavách.

  1. Crossbody kabelka

Praktická žena má vždy pri sebe svoje základné vybavenie. Tašky, v ktorých ho nosí však dávajú voľnosť jej pohybu. Po ruksakoch našla zaľúbenie v crossbody taškách. Uvedomuje si „handsfree“ výhody tohto trendového doplnku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *