2 mins read

Abercrombie & Fitch

Americká značka Abercrombie & Fitch je tradičná americká módna značka pre mladých, ktorí si potrpia na štipke luxusu. Synonymom značky Abercrombie & Fitch je kontrovérznosť a vzdor. Značka je veľmi populárna v celej USA, žiaľ do Európy neprerazila tak silno. Značka sa napriek tomu stáva čím ďalej tým viac populárnou vďaka kvalite a vysokému štandardu výrobkov. Charakteristickým znakom značky je nositeľnosť, nositeľnosť či už na každý deň, alebo výnimočné situácie ako sú oslavy a podobne.

Spoločnosť vznikla v roku 1892 Davidom T. Abercrobiem so zameraním čisto na športovú módu. Nastala však zmena obchodnej stratégie po niekoľkých existenčných krízach, práve kvôli zameraniu len ja športové oblečenie. V roku 1960 nastala zmena kedy pod vedením Mikea Jeffrisa rozhodli staviť na kartu „každodenného luxusu“ spojenou samozrejme s kvalitou. S týmto zameraním pôsobí až do dnes. Abercrombie & Fitch je spoločnosť založená na myšlienke každodenného luxusného životného štýlu. K tomuto kroku sa vedeniu uchýlilo v roku 2005, ktorý je zároveň významným prelomom. Značka Abercrombie & Fitch naďalej rastie a expanduje do celého sveta. Lifestylové značká, ktorá vlastní nie len stovky obchodov či už v USA, Európe alebo Asií, ale predovšetkým značka, ktorej je verných viac ako desať tisíce spokojných zákazníkov, ktorým vždy vedia ponúknuť to, čo požadujú.

Abercrombie & Fitch sa hlavne preslávili dzínsovým oblečním, ktoré bolo už neraz označované ako jedno z „najluxusnejšieho džínsového oblečenia“. Oblúbenosťou sa značka Abercrombie & Fitch dokonca v posledných rokoch vyrovnala značke Prada!

Oblečenie ako džínsy, mikiny, košele, tričká a podobné nosí v v bežnom živote snáď každý, Abercrombie & Fitch ti umožní tuto nutnosť zahaliť do značnej dávky luxusu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *