2 mins read

Aéropostale

Ak ste mladý, či už vekom alebo duchom, a máte radi pestrú módu, tak Aéropostale je pre vás ako vyšitý. Značka je známa prevažne v Amerike kde patrí k jednej z najpopulárnejších značiek medzi mladými ľudmi a teenagermi. Moderné pohodlné oblečenie za prijateľnú cenu je synonymom pre Aéropostale.

Prvý obchod bol otvorený v roku 1987 v New Yorku. Názov Aéropostale má pôvod vo francúzskom jazyku a znamená „letecká pošta“ . Originál však pochádza z francúzsko- latisko- americkej spoločnosti zaberajúca sa leteckou poštou -Compagnie Générale Aéropostale. V dnešnej dobe sa spoločnosť Aéropostale považuje za jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich a najuznávanejších značiek oblečenia pre mladé ženy a mužov. Značka sa pýši a je hrdá na svoj výkon zameraný na módu, prevedenie a dizajn na vysoko kvalitnej úrovni a to všetko za prijateľnú cenu.

V začiatkoch sa značka zameriavala na oblečenie a módne doplnky pre vekovú kategóriu 14 – 17 ročných chlapcov a dievčatá prostredníctvom svojich obchodov a taktiež 4 az 12 ročné deti svojou P.S. kolekciou v obchodoch Aŕopostale. Nedávno začali svoj záujem zameriavať aj na madých dospelých nad 18 rokov ako aj deti od 10 do 13 rokov. Značka si udržuje kontrolu nad svojimi súkromnými značkami dizajnovaním, hľadaním, obchodovaním a predávaním všetkého svojho tovaru. Firma hospodári s viac ako 885 obchodmi v 49 štátoch USA a Puerto Rico a vo viac ako 36 obchodoch v Kanade. Značka má zastúpenie aj na strednom východe a plánuje expanziu aj do Ázie. V roku 2011 bola značka zaradená v magazíne Fortune medzi 100 najlepších firiem ponúkajúcich prácu, čo si zaslúžila za udržiavanie firemných hodnôt, ktoré zahŕňajú integritu, rešpekt a tímovosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *