Ako sa stať módnou ikonou
2 mins read

Ako sa stať módnou ikonou

Na to, aby ste sa stala známou svojím skvelým vkusom a svojským štýlom nemusíte pochádzať z Hollywoodu. Aj keď práve odtiaľ vnímame vlnu najnovších trendov, za ktorými vzdychá náš šiesty zmysel pre módu. Celebrity a známe osobnosti nie len z televíznych obrazoviek sa nám ukazujú v naozaj pestrých outfitoch. Niektoré si pri prechádzkach po červenom koberci na svojom vzhľade dajú poriadne záležať. O zovňajšok sa im stará celý tím vizážistov, kaderníkov a návrhárov, takže sa nečudujme, že ich vídame vždy dokonale upravené. Veď nakoniec krása je to, čo ich v skutočnosti predáva. Kiežby sme zarábali aspoň tretinu mesačne z priemernej ceny jedných večerných šiat slávnych herečiek.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/459060
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/459060

Nezúfajte, že ste sa nenarodili pod šťastnou hviezdou šoubiznisového materializmu. Radšej skúste osviežiť svoj jesenný šatník malými trikmi, ktoré upútajú pozornosť aj bez bleskov dotieravých fotografov. Pokiaľ si potrpíte na to čo máte na sebe, určite patríte medzi ženy, ktorým oblečenie robí deň. To znamená, že pokiaľ vám nejaký kúsok dokonalo nesadne, necítite sa vo svojej koži. Ách, ťažký život perfekcionistiek.

Čo teda spraviť, aby ste sa každý deň prechádzala ulicami ako po móle sebavedomo a trendy? Nájsť to, čo vám padne ako uliate a čo vás vystihuje. Hovorí sa, že šaty robia človeka, tak prečo práve cez ne neukázať vašu pravú tvár? Umelecká duša sa prejaví na tónovaní a kombináciách rôznych farieb, ktoré sa vám však musia hodiť. Nie všetko čo zaujme zrak na figuríne vo výklade pristane vám v kabínke. Opatrnosti tiež nie je nikdy dosť, keď sa snažíte napodobniť nový štýl, ktorý ste zahliadla na stránkach časopisov či fashion kanáloch. Lacné napodobneniny, či zúfalý pokus upútať nezvyčajným doplnkom, to všetko zabíja vkus. Preto nájdite niečo svoje, a neuchyľujte sa k provizórnym riešeniam. Na to, aby ste chodili krásne a kvalitne zaodetá nepotrebujete hriešnu sumu peňazí na konte, ale cit pre detaily, ktoré musia tvoriť elegantne vycibrený a tým pádom neprehliadnuteľný štýl – ten Váš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *