2 mins read

Buďte hviezdou večera

Iste ste si aj Vy neraz predstavovali byť femme fatale, a to nielen pre svojho partnera. Vstúpiť do miestnosti dokonalo upravená a vychutnávať si všetky pohľady okolia. Byť obdivovaná chce byť predsa každá z nás.

Aby ste však toto aj skutočne dosiahli, zväčša to chce len odvahu a šikovnú kamarátku, ktorá vždy poradí a pomôže. Úžasné šaty nevyzerajú tak dobre na každej postave, tu práve spočíva dôležitosť Vašej kamarátky, ktorá Vám otvorene povie pravdu bez okolkov a prikrášľovania. Nikto nie je dokonalý a nemusíte nutne držať striktné diéty, aby ste vyzerala dobre.

Tajomstvo sa skrýva najmä v správnom oblečení. Strih šiat by mal, samozrejme, lichotiť Vašej postave, skryť to, čo nemá byť vidieť a naopak podčiarknuť Vaše prednosti. Verte alebo nie, no aj pre Vašu postavu sa takéto šaty určite nájdu, treba ich len hľadať a aj skutočne vyskúšať. V žiadnom prípade nekupujte žiadne oblečenie len preto, že vyzerá dobre na niekom inom, či na samotnom vešiaku, alebo figuríne. Na Vás totiž môže tento model vyzerať hrozne. Toto však funguje aj opačne, ak si teda dáte tú námahu a vyskúšate aj šaty, ktoré sa Vám možno na prvý pohľad veľmi nepáčili, zistíte, že sa v nich cítite veľmi sexi, a to je to čo hľadáte.

Oblečenie je dôležité, no dajte si záležať aj na samotnom vzhľade. Dokonalý make-up je základ, no venujte sa aj svojim vlasom. Pre naozaj bohatý účes môžete siahnuť po príčesku z ľudských vlasov. Samozrejme, všetko musí vyzerať prirodzene. Všetko je to však aj o Vašom sebavedomí. Ak sa takto necítite dobre, len zbytočne sa budete na niečo hrať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *