Chcete podnikať s vlastnou firmou? Poradíme vám ako začať podnikanie v daňových rajoch!
2 mins read

Chcete podnikať s vlastnou firmou? Poradíme vám ako začať podnikanie v daňových rajoch!

Podnikateľským chodníčkom ste sa nikdy nebránili. Až teraz nastal ten správny čas a chystáte sa vrhnúť do rozbehu vlastného podnikania? Spozornite! Prinášame vám výhody, ktoré by ste určite nemali prejsť bez povšimnutia. Aké sú to výhody? Predstavujeme vám výhodu podnikať v daňových rajoch. Nepredstavujte si dažďový prales. Podnikanie v daňovom raji je podnikanie v legálnych entitách, ktoré sú registrované podľa legislatívy štátu, v ktorom sa nachádzajú. Firmy registrované v legálnych entitách majú špeciálny názov, a to, offshore spoločnosti. Nestretli ste sa ešte nikdy s týmto pojmom? Ak nie a máte záujem prečítať si všetky podrobnosti o offshore spoločnostiach, vyberte sa na stránku spoločnosti, ktorá vám ju dokáže hravo bez námahy vytvoriť. Táto spoločnosť sa nazýva Company Formation. Dobre si zapamätajte tento názov. Vďaka nej budete mať možnosť podnikať v daňovom raji.

S vlastnou offshore spoločnosťou môžete podnikať aj na Seychelách a na Cypre. Poďme si o tom povedať niečo viac.

shutterstock_188617211

Seychely – nielen dovolenkový raj

Okrem fantastickej dovolenky môžete mať na Seychelách zaregistrovanú aj vašu offshore spoločnosť. Aké výhody má registrácia offshore spoločnosti na Seychelách? Najväčšou výhodou podnikania v daňovom raji na Seychelách sú práve 0% dane. Výhoda, s ktorou sa na Slovensku podnikatelia nestretnú. Ak teda chcete podnikať a chcete mať 0% dane, tak si vyberajte registráciu svojej spoločnosti na Seychelách. Ďalšou výhodou je aj rýchle založenie a pomerne nízke poplatky za vedenie spoločnosti. Nenazriete na stránku companyformation.sk a neinformujete sa viac?

Firma registrovaná na ostrove – offshore spoločnosť na Cypre

Ďalším lákadlom možnej registrácie spoločnosti je ostrov Cyprus. Rozhodnutie založiť si offshore spoločnosť na Cypre vám prináša možnosť získať nižšie dane. Veľmi rýchlo sa stanete majiteľom a údaje o vašej osobe budú chránené. Nazrite na stránku companyformation.sk a vyhľadajte si informácie o offshore na Cypre. Registrujte si svoju spoločnosť v daňovom raji v Stredozemnom mori.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *