Cítite, že váš vzťah je v troskách? Skúste ho zachrániť týmito overeným spôsobmi
2 mins read

Cítite, že váš vzťah je v troskách? Skúste ho zachrániť týmito overeným spôsobmi

Z času na čas príde do každého vzťahu kríza. Nemusíte sa hneď báť, že váš vzťah je v troskách. Ak vám to nemá výjsť, nevýjde to. Nie ste si pravdepodobne súdení a skôr, či neskôr by sa prejavili povahové rozdiely. Ak ale viete, že váš partner vás miluje, ale aj napriek tomu vás ničí kríza a bojíte sa, že váš vzťah skončí v troskách, skúste sa držať týchto rád. Uvidíte, že vášmu vzťahu pomôžu.

shutterstock_221547388

Rozprávajte sa o problémoch

Základom každého funkčného vzťahu je komunikácia. Ak sa neviete s partnerom porozprávať, či už o problémoch, alebo radostiach, nemôžete očakávať, že váš vzťah dokáže vydržať. Nebuďte naivné. Snažte sa nájsť si čas napriek svojej zaneprázdnenosti a porozprávajte sa o problémoch. Prekvapte niečim svojho partnera. Samozrejme, že to nemusí byť zrovna erotický darček, ale ak viete, že vášho partnera poteší erotický darček, kúpte mu ho. Hlavne nezabúdajte na komunikáciu.

Nevyhovárajte sa

Ak budete krízu neustále zapierať, skôr, či neskôr docielite práve opačný efekt. Počkajte si na partnera, kým príde z práce, zregeneruje sa a až potom riešte vzťahové problémy. Ak budete príliš tlačiť, partner sa zbytočne naštve a problémy ostanú ďalej nevyriešené. Skúste partnerovi prichystať prekvapenie – nachystajte mu chutný obed/večeru, pripravte mu dobrý kúpeľ (môže byť aj vo dvojici), nachystajte si erotické hračky, o ktorých viete, že vám pomôžu. Vlastniť erotické hračky nie je nič zlé ani poburujúce. Smelo do toho!

Myslite pozitívne, buďte sama sebou

Základom toho, aby ste svoje problémy vo vzťahu urovnali, bude to, že ostanete sama sebou. Ak potrebujete vibrátor, použite ho. Zregenerujte sa, myslite pozitívne a hlavne nevešajte hlavu. Každý jeden problém sa dá vyriešiť. Treba len chcieť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *