Dbajte na výber kvalitných tonerov
1 min read

Dbajte na výber kvalitných tonerov

Prítomnosť tlačiarne je v súčasnosti takmer nevyhnutná. Dôležitý je výber nielen kvalitnej tlačiarne, ale aj výber tonera. Netušíte vôbec aký toner by zapasoval do vašej novokúpenej tlačiarne? Skúste sa inšpirovať. Poradíme vám, kde hľadať dobré tonery, ktoré vám vydržia.

shutterstock_370013171

Internetový e-shop gras.sk disponuje skvelou ponukou tonerov. Na tejto stránke máte možnosť nájsť kompatibilné tonery, atramentové kazety, ale aj renovované tonery. Ktoré si vyberiete?

Kompatibilné tonery

Pod pojmom kompatibilný toner si môžete predstaviť toner, ktorý vyrába neznačkový výrobca a je vyrobený pre také isté typy tlačiarní ako originálny toner od značkového výrobcu. Je podstatne lacnejší ako originálne tonery. Pre tých, ktorí chcú ušetriť, bude kúpa kompatibilného toneru vynikajúcou voľbou.

Atramentové kazety

Za skúšku nič nedáte ani pri atramentových kazetách. Atramentové kazety sa nazývajú aj atramentové cartridge. Považujú za najpoužívanejší spotrebný materiál pre tlačiarne. Ak aj vy hľadáte cenovo prijateľné atramentové cartridge, skúste opäť gras.sk. V ponuke môžete nájsť atramentové kazety na rôzne značky tlačiarní. Naplňte svoju tlačiareň kvalitnou náplňou.

Renovované tonery

Renovované tonery sú špecifické tonery za pomerne nízke ceny. Dávajte ale pozor, aby ste nekúpili neodborne renovovaný toner. Existuje množstvo firiem, ktoré ponúkajú renovované tonery. Dávajte si pozor, aby ste nenatrafili na podvodníkov. U Gras vám ale nič hroziť nebude.

Pri výbere nového toneru do svojej tlačiarne vždy zohľadňujte cenu, kvalitu a výrobcu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *