Diagnóza stanovená: Zlatokopka
2 mins read

Diagnóza stanovená: Zlatokopka

Keby ste si mali urobiť zoznam priorít, ktoré si na mužovi všímate a ceníte, čo by ste vpísali do prvých priečok? Príťažlivosť, charizma, inteligencia, dobrosrdečnosť, optimizmus, sexepíl a peniaze. Pravdou je, že u žien sú nároky na „toho pravého“ skutočne vysoké a s pribúdajúcim vekom hlavne tie finančné. Zamysleli ste sa nad tým, či aj vy netrpíte symptómami zlatokopky?

http://www.sxc.hu/photo/1402727
http://www.sxc.hu/photo/1402727

Veríme, že nie, hoci musíte priznať, že vidina bezproblémového a štedrého zabezpečenia do budúcnosti je lákavá. Žiadna z nás nemôže sebaisto a úprimne vyhlásiť, že by opovrhla značkovou kabelkou, novými šatami, lahodným šampanským, kvalitnou večerou či luxusnou dovolenkou, no zároveň si uvedomujeme, že za peniaze si lásku nekúpime. Aspoň nie tú pravú.

Je úplne normálne, že spolu s hľadaním vysnívaného partnera beriete do úvahy aj tento aspekt. Najmä keď začínate zvažovať bývanie, či založenie si rodiny, do ktorých treba naozaj poriadne investovať. V prípadoch, že to s mužom myslíte skutočne vážne je preto nevyhnutné myslieť na pevnú pôdu pod nohami, na ktorej by ste mohli začať budovať váš spoločný život bez strachu a zbytočných obáv, ktoré dokážu preveriť nejeden vzťah. Takže pre to, že túžite po prirodzenom pocite pohodlia, sa ešte nemusíte cítiť previnilo. No nezabúdajte, že skutočne šťastnou vás spraví úprimná láska a nie výška jeho bankového konta.

Ako však určite samy viete, niektoré ženy vedia byť poriadne vypočítavé mrchy, ktoré sa na majetných mužov lepia ako včely na med. No podľa psychologických odborníkov im nemáme čo zazlievať, pretože ich príjem a obsah peňaženky majú skutočne silný príťažlivý účinok, vďaka ktorému sa finančne stabilný jedinci javia atraktívnejší, a tak vlastne nevedome lákajú prefíkané straky vidinou bohatého životného štýlu, ktorý sa im páči až natoľko, že klasické partnerské hodnoty pre ne nemajú žiadnu cenu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *