Doprajte si šálku kvalitnej kávy
1 min read

Doprajte si šálku kvalitnej kávy

O káve, rovnako ako o iných nápojoch kolujú mnohé mýty. Z jednej strany počúvame, aká je nezdravá, na strane druhej neustále prichádzajú na svet novšie a novšie štúdie, ktoré hovoria pravý opak – pravidelné pitie kávy je zdraviu prospešné.

Jedna štúdia tvrdí, že káva je nevhodná počas tehotenstva, iná naopak podporuje pitie kávy v tehotenstve. Jeden vedec príde s poznatkom, že káva bráni vstrebávaniu vápnika z potravy, iná tvrdí, že podporuje jeho vstrebávanie.

Pokiaľ si doprajete šálku kvalitnej čerstvo pomletej kávy môžete si byť istý, že ste zvolil správny nápoj, ktorý Vám nemá dôvod uškodiť. Kvalitu kávy si dokonca môžete sami zvýšiť pridaním rôznych ingrediencií, či už je to kokosový olej, maslo, alebo škorica. Káva Vám dodá počas dňa dostatok energie, pretože kofeín v nej obsiahnutý má povzbudzujúci účinok.

Ak si chcete pochutnať na šálke kvalitnej kávy pozrite si ponuku na: www.obchodskavou.sk/, kde nájdete prvotriedne zrnkové i mleté kávy. V ponuke nechýbajú ani kapsule do kávovarov či bezkofeinová káva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *