2 mins read

Epilácia cukrovou pastou. Neváhajte ju vyskúšať aj vy!

S chĺpkami má problém každá žena a každá tínedžerka. Je to tak – akonáhle si začne žena holiť zarastujúce partie, chĺpky začnú rásť oveľa intenzívnejšie. Aj vy sa musíte pravidelne holiť? Rady by ste dosiahli efekt hladkých nôh, lenže sa vám to doteraz nepodarilo? Obyčajné žiletky nedoprajú vaším nohám trváci efekt hladkých nôh. Chcete vedieť spôsob, akým tento efekt dosiahnete? V tom prípade by ste mali siahnuť po cukrovej paste. Epilácia cukrovou pastou sa stáva čoraz populárnejšia.

Odkiaľ pochádza táto šetrná metóda epilácie?

Egypt, Mezopotámia a staroveké Grécko – už v týchto krajinách pred  mnohými rokmi bolo počuť o tejto úžasnej epilácii. Vedeli ste o tom, že v súčasnosti je medzi moslimskými ženami tento druh epilácie najpoužívanejší? Tento druh epilácie je na Oriente veľmi rozšírený. Po mnohých špekuláciách ste sa rozhodli o nej dozvedieť viac? V tom prípade vám o nej trochu viac povieme.

Povieme si viac o výhodách tejto epilácie. Neprestávajte čítať.

Výhody epilácie

Pri holení žiletkou sa obávate, že sa vám miesta, ktoré si holíte, zapália? Pri epilácii cukrovou vatou sa nemusíte. Prečo? Pretože cukrová pasta sa skladá z cukru. Cukor je prírodný konzervant. Vďaka vysokému obsahu cukru v cukrovej paste pôsobí tento druh epilácie antibakteriálne. Mali ste problémy so zapaľovaním chĺpkov? Odteraz už mať nebudete. Vďaka cukrovej paste.

Obávate sa toho, že po pravidelnom holení vám budú chĺpky rýchlejšie rásť a budú čoraz hrubšie? Výhodou pri tejto epilácii je, že vám hladké nohy vydržia 8 až 10 týždňov. Zároveň budete mať istotu, že vám chĺpky budú postupne slabnúť. Pri iných epiláciách nemáte takýto dlhodobý účinok.

Bojíte sa veľkého začervenania pokožky a nepríjemného dráždenia? Vôbec sa nemusíte. Cukrovou depiláciou sa dajú odstrániť chĺpky dlhé 2 -3 mm. Preto môže byť pokožka neustále hladká bez náznaku zarastania.

Neváhajte a siahnite po cukrovej paste. Doprajte si hladkú pokožku bez chĺpkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *