2 mins read

Nakupujete na UrbanStore? Využite tento 20% kupón

Je to miesto pre fashionmaniakov, ktorí milujú značky. Pre bláznov do módy a trendov. UrbanStore.cz urobí módnu ikonu z každého, kto objaví jeho kúzlo. Poďte ho objavovať o niečo lacnejšie než doposiaľ a nakúpte na UrbanStore s 20% zľavou vďaka Promokupon.sk.

Ako uplatniť 20% zľavu na UrbanStore?

Tento módny e-shop vždy vie, čo sa nosí. Poradí vám, či sa aktuálne nosia džínsy „po mame“ či „po otcovi“, podstrčí vám modrý sveter v tom správnom fashion odtieni, naučí vás vnímať rozdiel medzi Converse teniskami a plátenkami. Pochopíte, že na detailoch záleží, a že obliecť si na seba fake je neodpustiteľným faux pas.

Zľavový portál Promokupon.sk vyhovie teraz každému, kto na UrbaStore.sk už nakúpiť chcel, ale vravel si, že najprv počká na zľavy. Či všetkým, ktorí by síce nakupovali, ale ceny sú už predsa len trochu „značkovejšie“. 20% zľava všetko mení. Pritom uplatniť sa dá tento zľavový kupón UrbanStore veľmi jednoducho. Stačí kliknúť na tlačítko „Uplatniť kupón“ a zľava je vaša!

Doprava zadarmo je tu

Viete, čo má zákazník e-shopu najmenej rád? Cenu dopravy! A práve tú v UrbanStore vôbec neplatíte. Pritom je úplne jedno, koľko toho nakúpite. Doprava je proste grátis. A nie je to jediný benefit. Čo by ste povedali na možnosť vrátenia tovaru do 60 dní? To už si tie topánky skutočne zvládnete vyskúšať!

Aké značky sa na UrbanStore predávajú?

UrbanStore je raj módnych značiek. Adidas, Armani Exchange, Calvin Klein, Columbia, Converse, Crocs, DKNY, Gant, Juicy Couture, Just Cavalli, Love Moschino, Melissa, Napapirji, Nike, Puma, Replay, Rifle, Sorel, Styx, Wrangler. Je to len zlomok fascinujúcich značiek, ktoré UrbanStore predáva. Poďte si ich teraz kúpiť lacnejšie.

Ďalšie zľavy na módu

Promokupon.sk za nás sleduje, kde sa čo šustne a kde je aká zľava. Dali by ste si trebárs s chuťou Astratex zľavu? Čaká na vás naservírovaná v inom e-shope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *