Obnoviť kúpeľňu nie je vôbec jednoduché
2 mins read

Obnoviť kúpeľňu nie je vôbec jednoduché

Najmä ak bývate v byte, či dome, kde ju jednoducho nahradiť nemôžete. Často túto rekonštrukciu odkladáme práve pre obavy z obmedzení, ktoré prináša. Preto k nej pristupujeme zväčša až keď je už stav skutočne kritický. Ak sa už rozhodneme investovať čas, peniaze, ale aj našu trpezlivosť do opravy starej kúpeľne, začíname často od podlahy. Takto Vám vydrží ako nová aj niekoľko rokov.

Foto by: http://www.rasub.sk/
Foto by: http://www.rasub.sk/

Pred rekonštrukciou nie je na škodu premyslieť budúci vzhľad. V bytoch, ale aj v domoch často nie je veľký priestor na realizáciu našich predstáv, ale aj tak je viacero možností, ako zariadiť aj malú kúpeľňu. Dôležité je, či chcete mať v kúpeľni vaňu alebo sprchový kút. Pred touto dilemou stoja často majitelia bytov, keďže jedno aj druhé nie je možné riešiť súčasne. Ak však máte dostatočne veľkú kúpeľňu, nemusíte si vyberať a jednoducho kúpite oboje.

Sprchový kút jednoznačne vyhráva úsporou priestoru aj vody, keďže na osprchovanie jej stačí menej ako pri kúpaní. Vaňa však stále láka viacero z nás najmä možnosťou relaxačného kúpeľa. Príjemnú kúpeľňu však pomôže vyčarovať aj obklad. Ak hľadáte možnosti ako ušetriť, určite hľadáte najmä podľa ceny, no ak viete už teraz, že o niekoľko týždňov, či mesiacov budete rekonštruovať, pozerajte akcie. Z času na čas predajcovia dajú aj kvalitný značkový tovar do zľavy. Takto môžete kúpiť aj kvalitné obklady do kúpeľne za rozumnú cenu.

Pre pekný vzhľad sú dôležité aj detaily. Nezabudnite teda na štýlové vodovodné batérie, nájdete ich aj na rasub.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *