Panna verzus divoška – čo chcú muži?
2 mins read

Panna verzus divoška – čo chcú muži?

Čo si myslíte? Po ktorom type túžia muži viac? Po divokej a nebojácnej ženskej, ktorá z nich strhne posledný kúsok oblečenia a dokáže sa hlasito milovať celú noc. Alebo skôr po neviniatku, ktorému ešte len treba krásu lásky naplno ukázať?

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/540757
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/540757

My ženy máme svoje nálady na sex vždy rôzne. V jeden deň máme chuť na nežný sex ako z krásneho romantického filmu, v druhý deň by sme zase predohru úplne z „repertoára“ vyškrtli a išli rovno na vec. Avšak ako je tomu pri našich polovičkách hlavne ak už dôjde na prvý sex?

Názory mužov na túto otázku sú často spletité, no zhodnúť sa dá na tom, že určite nechcú v posteli ženu, ktorá sa ostýcha dať si dole čo i len podprsenku. Ďalej tiež muži uvítajú, hlavne v dlhodobejších vzťahoch a manželstvách, určitú formu osvieženia i spestrenia sexu rôznymi kostýmčekmi či sexuálnymi hrami. Fantázii sa medzi nekladú a to niekoľkonásobne platí práve pri sexe. Treba však povedať, že ak už dôjde na prvý sex, nemali by ste sa vôbec riadiť nejakými radami od Vašich kamarátok, prípadne z internetových fór. Snažte sa robiť len to, na čo máte chuť a robte to tak ako to cítite a chcete. Nesnažte sa napodobniť kúsky z porna a erotických filmov, kde je vo väčšine prípadov všetko hrané pre oko diváka a od skutočného milovania to má na míle ďaleko. Verte mi, chlapi dokážu vycítiť, že žena robí niečo čo jej nie je príliš sympatické. Jednoducho, že tam nie je emócia. Pri sexe sú práve emócie a pocity to najdôležitejšie.

Samozrejme nezabudnite občas prísť s niečím úplne novým, len tak zaručene predídete sexu s prívlastkom „stereotypný“. Uvidíte že aj Váš partner to náležité ocení a na chvíľky strávené s Vami do konca života nezabudne. A o to nám ženám predsa ide nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *