2 mins read

Pepe jeans

Možno, že značka PEPE JEANS nie je svetom až taká známa, ale ak ste milovníkov módy, tak vám táto značka bude veľmi povedomá. Je to britská značka, na ktorú nedokážu dopustiť všetci Briti, či už ide o mladých ľudí alebo o starších ľudí, všetci si túto značku zamilovali. Značka Pepe jeans, nie je známa iba vo Veľkej Británii, ale svoje prvenstvo si získala i vo viacerých európskych štátoch, vrátane Slovenska, ale i v zámorí, najmä v Amerike, v Japonsku a v Austrálií.

Táto módna značka už vo svojom názve nesie slovo JEANS, z čoho vyplýva, že spoločnosť sa zameriava najmä na džínsy. Určuje aké typy džínsov sa budú nosiť v zime, aké sa hodia pre mladých, pre mužov a pre ženy.

PEPE JEANS nevyrábajú iba džínsy, zameriava sa aj na športové oblečenie, hlavne na bundy, štýlové tričká, na kvalitnú obuv, ale i na módne doplnky. Tiež ako aj iné celosvetovo známe módne značky, tak aj táto si potrpí na kvalite, luxuse, extravagancii, elegancii a na cene.

PEPE JEANS vyhľadávajú skôr aktívnejší ľudia, ktorí preferujú pohodlné a športové oblečenie. Módna značka je jasným príkladom toho, že je vhodná pre športovcov.

Ako sme už spomínali, tak aj na Slovensku nájdete obchody PEPE JEANS, ale nachádzajú sa iba v Bratislave, občas oblečenie Pepe jeans nájdete v butikoch aj v menších mestách na Slovensku, ale z väčša sú to obchody, ktoré ponúkajú oblečenie od viacerých výrobcov.  Takže pokiaľ ste milovníkmi kvalitných výrobkov zamierte do Bratislavy, a tam si iste vyberiete vhodný z kúskov tejto značky. Dámy potešia najmä už toľko krát spomínané jeany, ale tiež štýlové sukne, pestrofarebné blúzky,  pestrofarebné tričká, nechýbajú ani v súčasnosti veľmi obľúbené dámske tuniky. Pánov poteší široký výber pánskych jeansov, tričiek v najrôznejších farbách, extravagantné mikiny, ale aj ležérne nohavice. Na svoje si tu príde naozaj každý!

Túto značku založili traja bratia, s pôvodom až z Kene, a to v Londýne v roku 1973. Výrobky PEPE JEANS sa začali hneď dobre predávať po celom svete, a zostáva to tak aj doteraz.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *