2 mins read

Podporte svojho športového nadšenca

Muži majú k športu prirodzene akosi bližšie než my ženy. Nemusí to tak byť vždy, a aj u nich sa časom zanedbáva aktívny pohyb, no keďže ide o telu prospešné aktivity, mali by muži nájsť podporu aj u nás.

Aj keď nemáte čas, či energiu vybehnúť s ním von, iste Vás napadne aj iný spôsob, ako mu opäť ukázať dobré stránky aktívneho športovania. Jednou z možností môže byť aj nový rodinný miláčik. Pes je výborným spoločníkom, no veľakrát už pomohol z kresla aj svojim majiteľom. On totiž pohyb potrebuje, a tak sa v snahe dopriať mu ho púšťame opäť do športovania aj my.

Nemenej podstatný je však výber správneho plemena. Môže sa zdať, že tie malé sú určené najmä do panelákov, no väčšina z nich bola vyšľachtená na aktívny pohyb. Preto si preštudujte aj odborné názory o tom, kde sa pes bude cítiť najlepšie. Najčastejšie však volíme práve stredné plemená psov, keďže sú vhodné ako do bytov, tak aj na záhradu. Vyberať toho správneho môžete na pes.sk.

Ani Váš partner tak nebude len sedieť pre televíziou a sledovať športové prenosy. Motivovať ho k opätovnému nájdeniu záľuby v športe ho môžete aj nejakou maličkosťou. Niektoré športy nie sú lacné, no bavia o to viac. Ak aj Váš partner, alebo syn prepadol láske k hokeju, nemusí ho sledovať len v televízií. Darovať mu môžete originálny hokejový dres, vďaka ktorému bude môcť vykročiť na ľad so svojimi kamarátmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *