2 mins read

Popožeňte partnera

Veľa vecí zvládneme aj samé, len ich musíme vyskúšať a najlepšie je, ak nám to ukáže niekto, kto sa tej ktorej problematike rozumie.

Práce okolo domácnosti sú zväčša striktne rozdelené medzi mužov a ženy. Naša je tak kuchyňa a domácnosť. Staráme sa teda o poriadok, aby bolo čo jesť, či aby si mali všetci členovia rodiny čo obliecť. Muži by zasa mali prebrať to ostatné, okrem záhrady je to aj technické vybavenie domácnosti, teda to, aby všetko fungovalo tak, ako má. Stále viac chlapov sa však týchto zručností vzdáva. Jednoducho si na všetko môžu dovoliť najať odborníkov alebo sú ich záujmy skutočne niekde celkom inde.

Ak Vám však partner v domácnosti nepomáha a je jedno, či už svojou chlapskou silou, pri domácich prácach, alebo oprave spotrebičov, je skôr na príťaž. Nie každý musí vedieť všetko, no určité základy sú jednoducho stále nutnosťou. Nebudete si zrejme volať remeselníka na vyvŕtanie jednej diery, či na zavesenie garniže.

Faktom však zostáva, že aj ak je ten Váš veľmi šikovný a podobné práce nie sú problém, zrejme máte trochu iný problém, a tým je najčastejšie jeho čas. Ak už niečo treba urobiť, vie ako na to, no ak ho musíte týždne, či dokonca mesiace presviedčať, že už danú vec skutočne potrebujete, narážate na ďalší problém chlapov a tou je lenivosť. Proti nej sa bojuje len veľmi ťažko, a možno pomôže až keď do ruky vezmete skrutkovač Vy.

Ak je to tak, v tom prípade mu určite nechajte provokačne na internete otvorenú stránku novotechno.sk. Tu nájde totiž všetky drobnosti, ktoré sú potrebné nielen pre Vašu domácnosť, ako napríklad tesniace krúžky. Ale vyberať tu môže aj rôzne guferá, či hadice pre svoje auto.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *