Predstavujeme vám všestranných spisovateľov detektívok
3 mins read

Predstavujeme vám všestranných spisovateľov detektívok

Vášnivý čitatelia detektívok čítajte! Budeme hovoriť o tých najlepších spisovateľoch, ktorí sú najlepší v písaní detektívok. Prezradíme vám aj miesto, kde ich nájdete. Nebudete musieť za nimi chodiť do zahraničia, stačí nazrieť na stránku ikarus.sk, kde máte v ponuke najširší sortiment kníh na internete! Načo sa promenádovať po veľkých preplnených kníhkupectvách, keď máte možnosť objednať si kultovú detektívku priamo z vášho gauča? Stačí mať doma pripojenie na internet a budete mať vystarané!

Teraz si však poďme predstaviť konkrétnych spisovateľov detektívok! Horlivo túžite vedieť, ktorých spisovateľov máme na mysli? Pozeráte na policu plnú detektívok a nejde vám do hlavy, ktorí to môžu byť? Myslíte si, že máte doma všetkých? Vyvedieme vás z omylu! Istotne nemáte vo svojej zbierke spisovateľa menom Jo Nesbo a Michael Connelly. Čo sú títo dvaja zač? Nepočuli ste o nich aj napriek tomu, že poznáte všetkých spisovateľov detektívok? Teraz sa o nich dozviete niečo viac. Neprestávajte čítať.

Jo Nesbo – všestranný človek z Nórska

Tento pán má asi všetky profesie, ktoré vás napadnú. Vedeli ste, že kedysi pôsobil ako burzový maklér a dnes pôsobí ako hudobník a spisovateľ? Pýtate sa ako je možné, že tento muž dokáže stíhať dve tak náročné povolania? Predsa sa to dá – a vy sa tu sťažujete, že nemáte na nič čas! V mladosti pôsobil ako šikovný futbalista, neskôr sa však dostal do armády. V živote zažil toho už dosť, je to jednoducho všestranný človek s veľkým srdcom. Jeho tvorba je široká, zameriava sa najmä na krimi detektívky, ktorého ústrednou postavou je vždy tá istá osoba. Žeby si túto postavu v knihách tak obľúbil? Nevedno. Majte aj vy knihu od autora Jo Nesbo doma medzi svojimi detektívkami!

Michael Connelly – novinár a spisovateľ

Všestranným človekom je aj Michael Connelly, ktorý stíhal okrem písania kníh  byť novinárom. Dokonca bol aj taký šikovný, že sa vyniesol medzi finalistov na zisk známej Pulitzerovej ceny! Niečo fantastické! Paradoxne jeho romány sa začali predávať práve preto, lebo jeden z jeho titulov niesol v ruke americký prezident. Zvláštne, čo myslíte? Lepšiu reklamu si nemohol ani predstaviť. Úroveň jeho románov je vysoká, preto nešpekulujte a objednávajte si tituly od autora Michaela Connellyho!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *