2 mins read

Ralph Lauren

Iba jeden muž si bez obáv môže povedať, že patrí medzi najvplyvnejších módnych návrhárov. Je ním nezabudnuteľný Ralph Lauren.  Napriek tomu, že má cez 70 rokov, tak sa stále môže pýšiť tým, že i do dnešnej doby navrhuje a určuje nové módne trendy v dámskej móde. Tento pán sa nezastaví pred ničím. Okrem toho, že patrí medzi najbohatších mužov na svete je aj milovníkom a  zberateľom automobilov. Jeho majetok presahuje miliardu dolárov!

S manželkou žijú v harmonickom a šťastnom manželste. Taktiež je i otcom troch detí, ktoré ho vždy podporovali v jeho práci. Je to rodený New Yorčan, ktorý začal svoju rozprávkovú kariéru práve v tomto meste. Keď bol mladý, pracoval ako predavač rukavíc, neskôr využil zázemie továrne a tam začal vyrábať prvé kravaty a neskôr i nezabudnuteľné tričká pod značkou POLO. A práve vďaka týmto tričkám sa začala rozvíjať jeho úspešná kariéra. Počas svojho života prekonal aj zákernú chorobu, ktorou bol nádor na mozgu.

Nebál sa postaviť zoči-voči proti ďalším svetoznámym návrhárom, ktorý ho chceli poslať ,,do dôchodku´´. On sa nikdy nevzdal, nikdy nestratil svoju hlavu aj v tých najhorších situáciách, čoho príkladom je jeho nefalšovaný úsmev.

Ralph Lauren nie je iba módnym návrhárom, v New Yorku vlastní niekoľko reštaurácií, ktoré sú preňho veľkým prínosom. Vyrába rozličné druhy výrobkov, od nábytku, cez kvalitnú obuv, oblečenie až po luxusné parfémy. Všetky výrobky sú zamerané na kvalitu a dizajn. Vyrába oblečenie pre všetkých a jeho výrobky sú dostupné i v našich obchodoch.

POLO JEANS CO. RALPH LAUREN je i po desiatkach rokov stále mocnou značkou. Mnohé celebrity si niekoľko mesiacov vopred objednávajú štýlové šaty, blúzky, nohavice, kostýmy, či kabelky, ktoré budú trendom v nadchádzajúcich dňoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *