2 mins read

Revolučná pečiatka novej doby

Chcete si výrazne uľahčiť prácu pri rokovaní s partnermi či klientmi? Využite špeciálnu, absolútne mobilnú elektronickú pečiatku COLOP. S elektronickú pečiatkou e-mark otlačíte behom pár sekúnd akýkoľvek text na každý absorpčný povrch ako je papier, drevo, kartón, krabica, obálka, obrúsok, alebo kalendár. Tento skvelý pomocník a absolútne multifunkčný kancelársky nástroj si získava stále väčšiu obľubu u našich klientov. Neváhajte a kúpte si aj vy revolučnú farebnú elektronickú pečiatku, ktorá vám ušetrí veľa času a peňazí. Ďalší z dôležitých funkcií elektronickej pečiatky je automatické nastavenie času, dátumu, číslovania, prednastavených šablón a generovanie QR a čiarových kódov.

Uľahčí vám prácu!

Každý text, logo či obrázok jednoducho otlačíte našou farebnou elektronickou pečiatkou COLOP. Elektronická pečiatka e-mark je vybavená blikajúcim LED prúžkom pre jasnejšie orientáciu. Bez nabitie vám vydrží v prevádzke dlhšie ako 4 hodiny. Na stránkach výrobcu elektronickej pečiatky nájde každý zákazník podrobný návod, ako ju jednoducho používať. Nebojte sa nové technológie! S touto farebnou elektronickou pečiatkou sa naučia pracovať naozaj každý. Uľahčite si život v kancelárii používaním COLOP E-mark farebnej pečiatky! Elektronická pečiatka COLOP je mobilná a absolútne flexibilná. Neváhajte a objednajte si elektronickú pečiatku ešte dnes!

Nástroj, ktorý vás motivuje

Nechajte svoju fantáziu pracovať naplno a využite elektronickú pečiatku COLOP ako motivačný nástroj! Pýtate sa, či môžete elektronickú pečiatku používať na nenasiakavé povrchy? Môžete, ale odtlačok nie je trvalý a ľahko sa zotrie. Preto výrobca COLOP E- mark odporúča tlačiť s touto pečiatkou iba na absorpčný materiál. Farebná elektronická pečiatka má nekonečné možnosti využitia. Používať ho môžete priamo v kancelárii, ale oceníte ho najmä na cestách. Už nikdy sa nebudete chcieť vracať k práci s klasickou pečiatkou, pretože vás uchváti jednoduchá, mobilná a multifunkčná elektronická pečiatka COLOP. Veríme, že sme vás presvedčili o jej kladoch a že už nestojí nič v ceste vašej objednávke!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *