STUŽKOVÁ, POTEŠENIE ČI POHROMA ?
2 mins read

STUŽKOVÁ, POTEŠENIE ČI POHROMA ?

Stužková je už za dverami a vy stále neviete, aké šaty si idete obliecť. Či je lepšie nechať si voľne rozpustené vlasy, ale vsadiť na niečo zložitejšie. Či sa namaľovať sama alebo vyhodiť ďalšie peniaze ešte aj za maskéra . A ešte chcú, aby ste pri tom všetkom zvládali maturitný ročník, výber oznamiek, tabla … Prvý bod, spomaľte. Poradíme vám pár typov a rozhodovanie bude už o čosi jednoduchšie.

Prešli ste už cez všetky kamenné obchody, cez slovenské a anglické internetové stránky so šatami a stále nič ? Typ od nás: začnite vylučovacou metódou. Nakoniec nájdete váš strih a farbu šiat na ktorú sa môžete zamerať.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/796295
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/796295

Typ cukrová vata- Tomuto typu šiat už dávno odzvonilo. Šaty a lá princezná s úzkym korzetom a veľkou nadýchanou sukňou, nie sú správny typ na stužkovú. Zakryjú vám celú postavu a ešte budete zaberať polku tanečného parketu. Ak už trváte na tomto strihu šiat, skôr sa orientujte na kratší strih, maximálne po kolená.

Empírový strih- Nikdy ste sa s týmto názvom nestretli ? A pritom ide o veľmi bežný strih šiat. Je to korzetový model šiat, ktoré sú rozveľnené od pásu nadol. Pekne zvýraznia vaše krivky, čiže sa budete cítiť krásna a pritom dlhé šaty vyzerajú veľmi elegantne.

Strih ,,ukáž všetko čo sa dá“ – Teraz je v móde nosiť šaty vyrobené z čo najmenej látky. Začínajúce tesne nad poprsím a končiace tesne tak, aby nebolo nič vidno. Takáto varianta nie je vhodná na udalosť ako je stužková. Preto si dobre rozmyslite dĺžku šiat. Sexy sa dá vyzerať aj s dlhšími šatami.

Dbajte na farbu pokožky. Ak máte bledý typ pokožky, treba voliť jasnejšie, živšie farby. Predsa chcete vynikať medzi ostatnými spolužiačkami nie ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *