Tajná misia: Ako predvídať chýbajúce centimetre
3 mins read

Tajná misia: Ako predvídať chýbajúce centimetre

Verte či nie, aj opačné pohlavie zvykne trpieť komplexmi. Najmä čo sa mužskej pýchy týka. No tak sa zdá, že filozofické otázky ohľadom toho, či veľkosť prirodzenia zohráva počas sexuálnych hier najdôležitejšiu úlohu nikdy nebudú mať jednoznačnú odpoveď. Rozmery pre väčšinu žien nie sú rozhodujúcim a už vôbec nie odstrašujúcim faktorom, ktorý by negatívne ovplyvnil samotnú kvalitu sexu a očakávanú noc plnú vzrušenia odsúdil na neúspech. Aj napriek skúsenosťami overenému prísloviu, že aj s malým gašparkom sa dá predviesť veľké divadlo muži zabúdajú na správnu techniku a citlivú tému chýbajúcich centimetrov neradi rozoberajú. Svoje komplexy radšej zvyknú kompenzovať inými spôsobmi.

Foto by: http://www.sxc.hu/photo/723741
Foto by: http://www.sxc.hu/photo/723741

Medzi jednou z možností, ktorými si chlapi zvyknú dvíhať nabúrané ego patrí cvičenie. Je to iba súčasný trend sexy zvodných tiel, na ktorých sa vynímajú vyrysované svaly čo zapríčiňuje čoraz väčší počet mužov striedajúcich sa na posilňovacích strojoch, alebo iba nedostatok sebavedomia, ktoré sa rozhodli znovu vybudovať spolu s novým životným štýlom?

Určite ste už tiež počuli o kompenzácii malého prirodzenia veľkým autom. Nič vám nebráni špekulovať nad tým behom obdivovania jeho šoférovania a sebavedomého zvierania volantu mohutného tátoša vedľa neho na prednom sedadle, no či je to v skutočnosti naozaj pravda sa dozviete pri inej divokej jazde.

Takýto muži majú často pocity menejcennosti a s tým súvisí ich nadmerná snaživosť dokonale uspokojiť partnerku aspoň z materiálnej stránky, keď nie z tej sexuálnej. A priznajme sa, ktorej by vadilo, že nás chlap, snažiac sa byť úspešnejším, bohatším a lepším ako jeho rivali, zahrnie nie len väčšou láskou ale aj poriadne drahými šperkami, dovolenkami či luxusnými darčekmi?

Dá sa povedať, že u tých, u ktorých matka príroda šetrila sa vyvinul akýsi reflex veľkých rozmerov. Dokonca aj psychologické štúdie a prieskumy dokázali, že čím väčší pes, tým menšie. Či to má úzky súvis aj s tým, čo nosí jeho majiteľ v trenírkach musíte zistiť vy.

Rovnako ako aj my ženy, aj opačné pohlavie zvykne nízku mienku o sebe samom maskovať. V tomto prípade platí, že malý penis vynahradia veľké a silné reči, ktoré však namiesto želaného vzbudenia dojmu vyrovnanosti a dokonalosti vyznievajú povýšenecky a ako sama viete, sladké rečičky vás len ťažko privedú k vytúženému orgazmu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *