2 mins read

Tommy Hilfiger

Kto z nás by nepoznal nezameniteľného Tommyho Hilfigera a jeho celosvetovo známu značku TOMMY HILFIGER CO. Veď jeho obchody sú roztrúsené po celom svete ako zrnká obilnín, ktoré stále pučia na nových miestach, príkladom je i naše Slovensko. Práve veľké množstvo obchodov po celom svete a s tým spojený široký sortiment módnych kúskov oblečenia sú príkladom toho, že ľuďom sa oblečenie predávané pod touto značkou veľmi páči. Hilfiger sa snaží udržať si svoje prvenstvo vo svete módnych značiek a chce zostať i po ďalšie generácie výnimočným človekom, ktorý niečo dokázal.

No, ale kto z nás by si nechcel kúpiť kvalitné a značkové oblečenie za dobrú cenu. Jeho výrobky radi kupujú i mladí, ale i starší ľudia, páni, dámy a hlavne športovci. V obchodoch od Tomma Hilfigera taktiež nájdete i výrobky určené pre vaše deti. No, skôr sú jeho výrobky určené pre mužov.

On bol vždy veľmi kreatívny, čo mu aj v živote pomohlo ísť ďalej za cieľom. Jeho cieľom bolo to, že si chcel odjakživa založiť vlastný obchod s oblečením a tak sa aj stalo…

Jeho rozprávkový život sa začal v osemdesiatych rokoch, aj keď ho zo začiatku sprevádzalo množstvo zlých a nerozhodných situácií, ktoré nie vždy končili šťastným koncom. Často sa stávalo, že si odkladal každý jeden dolár do budúcnosti, pretože už ako mladý vedel, že by sa rád stal módnym návrhárom, to sa mu aj časom vyplnilo.

Okrem toho, že sa stal vplyvným mužom Ameriky, tak je i šťastným manželom a otcom 5 detí. Po celom svete predáva kvalitné oblečenie, rozličné módne doplnky, ako sú napr. štýlové kabelky, tašky, ale i luxusné hodinky, ktoré sú vyrobené len pre najnáročnejších zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *