Tričko je evergreen medzi darčekmi
2 mins read

Tričko je evergreen medzi darčekmi

Mäkké darčeky nemajú vďaka rôznym ponožkovým vtipom najlepšiu povesť. Napriek tomu patrí tričko dlhodobo medzi najobľúbenejšie darčeky. Tak nesklamte a vyberte také, ktoré bude super kvalitné a dokáže vykúzliť úsmev na tvári.

Tričká ktoré sršia vtipom – tie nájdete v e-shope Trickovy.sk. Parta ľudí so zmyslom pre humor sa rozhodla, že ho predá ďalej. Preto vytvorila projekt, kde kúpite nielen tričká s vtipnými sloganmi a nápismi. Už žiadne trápne nosenie cudzej reklamy na tričku. Dnes už nikto nechce byť neplateným reklamným nosičom módnych značiek. Chceme ale, aby naše trička prezentovali náš zmysel pre humor, názory, aj životný štýl.

Najlepší darček je „ukecané“ tričko

Pre ženy, pre mužov a pre deti, dokonca pre dojčatá – pre každého v e-shope Trickovy.sk vyberiete originálny darček. Sú to úžasné darčeky pre maminky aj ockov, pre babičky aj dedkov, pre najmenšie aj väčšie deti. Ide o darčeky, za ktoré sa nebudete hanbiť. Sú zo skvelého materiálu, ktorý sa nedeformuje v praní. Aj potlače sú veľmi kvalitné a vydržia.

Vtipné nápisy na kľúč, ale aj vaše nápady

Nápady majiteľov e-shopu vás rozosmejú už sami o sebe. Vymysleli úžasné hlášky, ktoré zdvihnú kútiky úst aj najväčším pesimistom. Ale nemusíte zostávať len u nich. Vymyslite si vlastné vtipné nápisy a nechajte si s nimi tričko vyrobiť.

K tričku super mikina

Nemusíte zostávať len u tričiek či u detských body. Vyberiete si tiež mikiny, alebo môžete ako darček venovať vtipnú zásteru. Zo sortimentu vyberiete aj darčeky pre kolegov v práci. V e-shope už sú nápady na darčeky roztriedené aj priamo podľa povolaní, pre ktoré sa hodia. Takže pre lekárov, pre sestričky, pre kuchárov, IT špecialistov a pre ďalšie povolania. Jednoducho takto v práci obdaríte kolegu, alebo si môžete zadovážiť vtipné tričká napríklad na váš teambuilding.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *