Virtuálne sídlo v Bratislave
1 min read

Virtuálne sídlo v Bratislave

Dnes už podnikateľ nepotrebuje pre sídlo svojej firmy prenajímať drahé priestory a platiť mesačne nemalé poplatky za prenájom kancelárskych priestorov na lukratívnej adrese, dnes si môže sídlo firmy na zaujímavej adrese zabezpečiť vďaka službe virtuálne sídlo.

Ak sa povie luxusné alebo lukratívne sídlo väčšina Slovákov si predstaví sídlo firmy v našom hlavnom meste, teda v Bratislave. Pri službe virtuálneho sídla je zaručená stabilita sídla, evidovanie prijatej pošty a následna notifikácia o jej doručení, prípadne expresné doručovanie došlej pošty prostredníctvom naskenovania litín (následne je všetka pošta klientovi preposielaná na korešpondenčnú adresu, ktorú uvedie). Všetky tieto služby získate, ak si objednáte služby virtuálneho sídla prostredníctvom spoločnosti All4Web s.r.o. z Bratislavy.

Foto by: http://www.mojesidlo.sk/
Foto by: http://www.mojesidlo.sk/

Za výhodu virtuálneho sídla firmy možno považovať aj to, že ak nemáte jasne stanovené kde presne budete svoje podnikanie realizovať, prípadne sa plánujete aj v budúcnosti premiestniť či už do iného mesta alebo len na inú ulicu nebudete musieť realizovať žiadne zmeny v Obchodnom registri, pretože vďaka virtuálnemu sídlu bude Vaša adresa nemená. Čiže Vaše sídlo bude mať stabilnú adresu.

Spoločnosť All4Web s.r.o. Vám tiež pomôže aj s daňovou licenciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *