2 mins read

Zábava na horách

Zima je tu, no to neznamená, že celé dni presedíte len doma. Zachumlať sa do teplej deky je síce fajn, no nášmu telu nijako nepomôže, teda ak práve nie sme chorí.

Aby sa nám práve choroby vyhli, musíme vonku tráviť veľa času, a to aj vtedy, ak je teplota pod nulou, či len mierne kolíše okolo bodu mrazu. Čerstvý vzduch a pohyb sú jednoducho pre naše zdravie základom. Na to by sme mali myslieť počas celého roka, a to aj ak máte malé deti. Zimné radovánky určite učarujú aj im, aj keď budete musieť viac pozornosti venovať ich pohodliu ako tomu svojmu. Sedenie na studenej zemi nie je dobré ani v oteplovákoch, o ich pohodlie v zápale hry tak musíme dbať len my rodičia.

Ani toto by však nemalo byť prekážkou v zimných hrách. Okrem svahu, či stavania snehuliakov deti vymyslia rôzne hry, pri ktorých sa zabavíte všetci. Najmä v nižších polohách sme si však zvykli aj na chladnú, no holú zimu. Bez snehu však nemusíte byť počas celej sezóny. Aspoň na pár dní vybehnite do hôr. Z toho budú mať neskutočnú radosť najmä deti, no aj Vy si prídete na svoje.

Nemusíte sa obávať ani cien ubytovania. Skutočne jedinečnú atmosféru môžete zažiť aj na chate. Ak svoju nemáte, hľadajte tie na prenájom na kiskatravel.sk. Takto môžete stráviť pár dní, no pokojne aj Vianoce, či Nový rok. Výber je teda len na Vás.

S istotou však budete cestovať vlastným autom. V tomto prípade však majte na mysli aj dĺžku cesty. Deti nevedia veľmi obsedieť, no pohodlie potrebujete aj Vy. Lakťové opierky do auta teda hľadajte na autovybava.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *