Zútulnite svoj domov
1 min read

Zútulnite svoj domov

Náš domov nám skôr, či neskôr zovšednie. Dôvodom však nie je len opotrebovaný nábytok, jednoducho chceme zmenu aj bez toho, aby sme museli kupovať nové a drahé vybavenie domácnosti.

Ak je aj tá Vaša rekonštrukcia už nejaký ten rok minulosťou, no stále nemáte peniaze na obnovu celého domova, vyskúšajte oveľa lacnejšie spôsoby, ako interiér oživiť. Asi najčastejšou je nové usporiadanie v izbách. Dojem nového domova môžete docieliť aj premiestnením nábytku v jednotlivých izbách, alebo v rámci bytu. Toto si síce vyžaduje čas a najmä silných mužov, no inak Vás to nebude stáť takmer nič.

Ešte jednoduchšou možnosťou, i keď tá si už vyžaduje isté, i keď len malé prostriedky, sú dekorácie. Drobnosti, ktoré Váš domov robia domovom sú cenovo dostupné, no na celkový vzhľad majú výborný a často zásadný dopad. Nemusia to však byť len bytové textílie, či drobnosti ako vázy, sklo, či kvety. Oživenie totiž nepotrebuje len nábytok samotný, ale aj steny. V tomto prípade sú pre Váš domov ideálne obrazy na mieru. Takto oživíte akýkoľvek kúsok holej steny a Váš domov bude opäť krajší.

Zaujímavým ale hlavne praktickým doplnkom aj Vášho domova môže byť biokrb. Tento totiž môžete inštalovať pokojne aj do bytu, a to celkom bez nutnosti ďalších úprav. Vyberať z biokrbov môžete v Bratislave, ale aj online na design-biokrby.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *