Ženy vs muži
2 mins read

Ženy vs muži

Sme módne fanatičky, o tom nikto nepochybuje, avšak naši muži nám nezriedka kvôli tomu strpčujú život. Na jednej strane sú muži ako takí, ktorým plne vyhovuje keď sa v ich spoločnosti pohybujeme nalíčené a nahodené. Na strane druhej sú zasa naši partneri, ktorí si už akosi nepamätajú ako nás spoznali, a že práve náš záujem o módu im vyrazil dych.

http://www.sxc.hu/photo/1388863
http://www.sxc.hu/photo/1388863

Po niekoľkých mesiacoch, či dokonca rokoch je to už len o tom, že nám to v kúpeľni trvá príšerne dlho, a že všetci naši priatelia už budú na nás netrpezlivo čakať. Ak sa však k týmto výčitkám pridá ešte aj poznámka na náš príliš príťažlivý vzhľad, oheň je na streche. Jednoducho sa nechcú zmieriť s tým, že je to náš štýl a sme také, aké nás spoznali. Iné už nebudeme!

Tieto problémy však pri našich víkendových výjazdoch do barov ani zďaleka nekončia. Niektorých chytá amok pri každom spoločnom nákupe. Sme rady, že nám naši muži venujú čas, avšak ich poznámky pri každom nákupe naozaj nepotrebujeme. Radšej ich teda necháme doma a svoj výber obhajujeme až tam. Tŕňom v oku je chlapom najmä naša záľuba v nákupe krásnych odevov. Raz darmo, dámske oblečenie ponúka oveľa viac možností a trendov, tak prečo ich máme všetky od ignorovať? Nemôžeme stále chodiť v tom istom oblečení, jednoducho potrebujeme zmenu aj pestré farby. Viacero kúskov tričiek, blúzok, suknú a samozrejme trendových jeansov v ženskej skrini je jednoducho nutnosťou. Ak chcete byť nielen moderne ale aj štýlovo oblečená zakúpte si dámske rifle značky Devergo, ktoré ponúka eshop marcplus.sk . V eshope si prídu na svoje aj páni, ktorí si môžu zakúpiť štýlový kúsok oblečenia značky Devergo aj pre seba. V ponuke nechýbajú tričká pre pánov, košele, pánske rifle, topánky a doplnky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *