3 mins read

Zvodná žena na ulici

Utrite si slinky, milí páni! Aj keď ste sa vybrali do ulíc hľadať úplne niečo iné ako ženy, natrafili ste na nejakú, pri ktorej sa vám srdce rozbúšilo. Pozrite sa lepšie! Ktože to je? Veď vám je nejaká známa! Jáj, veď to je vaša žena. Vracia sa k vám vysmiata z posedenia pri kávičke a z nákupov. Vy predpokladáte, že minula zas a znova horibilnú sumu, ale nič to, dopriali ste jej. Poďme sa však nakuknúť do jej tašiek. Čo to tá vaša kočka nakúpila? Poďme sa pozrieť. Aj my sme zvedaví!

Nakuknite do tašiek

Už stojí pri vás a ukazuje vám preplnené tašky! Usmieva sa ako slniečko a vás hreje pri srdiečku. Naozaj je nadšená z toho, čo nakúpila. Nakupovala síce cez internet, ale bola sa s tým pochváliť aj svojej kamarátke pri káve. Nechce vám však ukázať lístok, kde sú napísané ceny? Môže, veď to nie je vôbec vysoká suma. Veď predsa nakupovala na sexy-pradlo.sk a tam majú všetko za babku!

Už chcete vedieť, čo si vaša dáma kúpila? Už si to teda pozrime!

„Elasťáky“

Kedysi bolo toto slovo viac zaužívané, dnes sa už elasťákom hovorí legíny. Darmo ste svojej kočke hovorili, že vyzerá ako keby na seba dávala spodné prádlo, aj tak si ich kúpila. Vy si budete musieť na ňu dávať pozor, veď sa budú po nej teraz všetci muži obzerať! Niežeby sa aj doteraz nepozerali, ale teraz to bude omnoho intenzívnejšie. V obtiahnutých elastických legínach vynikne vašej žene sexy zadoček. Vďaka ním bude ešte krajšia ako je! Tak pozor, pozor!

Ešte sú tam pančuchy! Jéj!

„Pančucháče“

K sukni budú dokonalým doplnkom. Vzorkované pančuchy zvýraznia nežné obrysy nôh vašej ženy až tak, že bude priťahovať mnohé pohľady, dokonca aj pohľady viacerých žien. A to už je čo povedať! Bude kočka a nebude mňaukať! Veď vidíte ako sa teší z tohto nákupu? Pochváľte ju a nemajte žiadne pripomienky. Vaša kočka bude len nadšená z toho, že sa jej páčite!

Počkať, počkať, ešte tam naspodu niečo je! Aha, nohavičky!

Nohavičky

Zvodné nohavičky nesmú chýbať u vašej ženy. Či už vaša žena preferuje klasický strih alebo na tangá, nech sa vždy obráti na sexy-pradlo.sk. Nohavičky inde ani nehľadajte. Kvalitu máte zaručenú! Veď si predstavte ten pohľad na vašu krásnu ženu s krásnymi nohavičkami! Zaručene nezaspíte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *