2 mins read

Topánky na rôzne príležitosti

Sme ženy! Náš botník musí praskať vo švýkoch a aj tak neustále hundreme, že si nemáme čo obuť! Každá žena musí mať topánky na všetky rôzne príležitosti. Nemôže si predsa obuť napríklad do divadla vyblýskané botasky. Tie sa na takúto príležitosť nehodia. Čo sa potom hodí na konkrétne príležitosti? Môžeme nazrieť na to, ako ženy vyberajú obuv na rôzne príležitosti. Pridajte sa k nám.

Čo si ženy obúvajú na dlhé letné večery?

Topánky na dlhé letné večery

Čo si nežnejšie pohlavie obúva na dlhé letné večery? Predpokladáme, že ženy sa rady na prechádzky neberú botasky alebo turistické topánky. Veď to by už čo bolo! Krehké dámy si na svoje nôžky pri západe slnka obúvajú obľúbené balerínky. Niet sa čo čudovať, že balerínky sa tešia svojej obľube už niekoľko rokov. Svojou pohodlnosťou si získali srdce každej dámy. Žiadne šnurovanie, žiadne komplikované obúvanie. Jednoducho stačí len našuchnúť a ísť. Pozor však na to! Do balerínok nepatria ponožky! Určite ste si všimli, že niektoré ženy rady nosia v balerínkach ponožky. Aj vy ste boli zhrozené keď ste takéto niečo zbadali na ulici? Do balerínok vám odporúčame maximálne silonkové pančuchy, poprípade silonkové ponožky. Silonkové ponožky jedine vtedy, ak máte dlhú sukňu.

Vy sa však obzeráte po topánkach na vyššom podpätku, ktoré sa budú hodiť na nejaké významné udalosti?

Topánky na vysokom podpätku

Chcete niečo elegantnejšie, niečo slávnostnejšie? V tom prípade siahnite po úžasných dámskych lodičkách, v ktorých budete vyzerať ako bohyňa. Podpätky vás vyzdvihnú. Nebudete už na ľudí pozerať len zdola. Získajú si vás svojou eleganciou a viete čo? Zoštíhľujú vám nohy.

Chcete vedieť, kde nájdete túto štýlovú dámsku obuv, ktorú sme vám popisovali?

Obuv na trendovo.sk

Hľadáte pevnú a zároveň štýlovú dámsku obuv? Už dlhšiu dobu prehľadávate obchody s obuvou v meste, ale ani jedny topánky vám ešte nepadli do oka? Asi ste ešte neboli na stránke trendovo.sk, kde nájdete všetky kategórie obuvi. Balerínky, lodičky, sandále, tenisky – nájdete tam všetko! Len vyberajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *