5 dôvodov prečo si vybrať projekt Premiére
2 mins read

5 dôvodov prečo si vybrať projekt Premiére

Z komplexu Premiére nemusíte mať žiadne komplexy. Ide totiž o kvalitné bývanie v centre Bratislavy, ktoré spĺňa všetky štandardy moderného bývania 21.storočia. Aké sú teda jeho plusy?

1) Variabilný priestor na bývanie

Byty na predaj Bratislava často ponúka v pomerne jednotvárnom režime. Premiére je ale iné, pretože má k dispozícii pestrú paletu bytov, štúdií a apartmánov. Na výber sú 1 až 4izbové riešenia s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou.

2) Riešenie problému číslo 1 – parkovanie

Pálčivý problém nie len hlavného mesta. Projekt Premiére počítal aj s touto otázkou a vynašiel sa ukážkovo – v podzemných garážach nebudú mať problém zaparkovať obyvatelia komplexu ani jeho návštevníci. Garáž má tri podlažia a je dokonca vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily. Takže nie len dostatok priestoru, ale aj eko riešenie ponúka Premiére.

3) Riešenie problému číslo 2 – nedostatok zelene

Zeleň v mestách často ustupuje realizácií rôznych projektov. To je aj prípad Bratislavy, nie však komplexu Premiére. Skôr naopak, pretože 23podlažný bytový komplex počítal aj so zeleňou, ktorá skrášli jeho vizuálnu stránku a spríjemní prostredie pre všetkých Bratislavčanov. Zelená oáza sa nachádza na 6.nadzemnom podlaží.

4) Výborná poloha objektu

Komplex Premiére a jeho obyvatelia môžu ťažiť z výbornej polohy v centre mesta. Konkrétne sa jedná o Šancovu ulicu v Starom Meste, jednu z dopravných tepien celej Bratislavy. Zo Šancovej sa za pár okamžikov dá dostať k Bratislavskému hradu, letisku, diaľnici D2 či Hlavnej železničnej stanici. S tak výhodnou lokalizáciou novostavby Bratislava len tak neponúka.

5) Kvalitná občianska vybavenosť

Ďalšia z vecí, ktorá funguje. Ak nedisponujete vlastným autom, určite využijete blízku sieť zastávok MHD. A pokiaľ vám nerobí problém pešia chôdza, len pár minút vzdialené sú všetky potrebné momenty pre každodenný život – pošty, zdravotnícke a edukačné zariadenia, nákupné centrá a obchody, rekreačné zóny a parky. Kliknite na www.finep.sk a dozviete sa viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *