2 mins read

American Eagle

Jednoduchosť a americká kvalita oblečenia, to je American Eagle. Značka s 35 ročnou tradíciou tento rok aj na Slovensku.

American Eagle Outfitters je zameraná na potreby zákazníka, obetavosť a inováciu. Spoločnosť bola založená v meste Novi vo Michigane roku 1977. V deväťdesiatých rokoch dvadsiatého storočia prevzala značku rodina Schottenstein z Ohio. Pod ich vedením sa značka zamerala na vysokú kvalitu svojich výrobkov, ktoré budú trendové a zároveň za prijateľnú cenu. American Eagle Outfitters je zameraná pre mladých študentov, ktorím záleží na kvalite.

American Eagle Outfitters Inc, je portfólio značiek zložené z Outfitters Eagle zamerané na vekovú kategóriu 15- 25 rokov, 77kids zamerané na školákov a predškolákov a v neposlednom rade little77 pre malých škôlkárov.

Kolekcie všetkých troch značiek majú široké spektrum sortimentu. Tričká, košele, nohavice, kraťasy a obuv prehľadne rozdelená pre obe pohlavia vo všetkých predajniach. Kolekcie všetkých štyroch ročných období je pre American Eagle viac ako samozrejmosťou. Tohto ročná letná kolekcia sa prikláňa ku károvaným košeliam pre mužov a zaujímavé „sieťkové“ topy pre dievčatá, ktoré sú skvelým originálnym darčekom. Mužská obuv tento rok holduje jasným odtieňom hnedej a modrej. Slečny majú na výber od rôznych flip flopiek cez sandále až po jednoduché tenisky.

American Eagle u nás nie je ešte dosť známou značkou ale obrovskou expanziou sa pomaly objavuje vo väčších mestách Európy v ktorích si sortiment s orlom našlo nespočetné množstvo spokojných zákazníkov. Rok čo rok dokážu výrobcovia prekvapiť novými prvkami ktoré sú inovatívne a pritom krásne jednoduché. Nie nadarmo sa vraví, že v jednoduchosti je krása.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *