Ako sa vyhnúť stereotypu vo vzťahu?
2 mins read

Ako sa vyhnúť stereotypu vo vzťahu?

Nájsť správny recept na oživenie vzťahu môžete jedine vtedy, keď sa s partnerom porozprávate a nájdete spoločné riešenie. Uvedomte si, že ak vy túžite tráviť viac času v prírode so svojim partnerom, on po tom nemusí túžiť a efekt, ktorý ste očakávali, sa nemusí dostaviť. Všetko je o komunikácii a ak budete svoje túžby a sny zatajovať pred svojim partnerom / partnerkou, váš vzťah posúvate do záhuby.

shutterstock_136921391

Posteľné aktivity

Samozrejme, že vekom strácame chuť na sex. Ale prečo ho úplne vynechávať? Verte, že po práci vám dobre padne maznanie v posteli a sex s partnerom. Prídete na iné myšlienky a zabudnete na všetky starosti, ktoré vám spôsobujú vrásky na čele. Ak stíhate ráno, skúste si užiť ranný sex. Nabudí vás do práce. V prípade, že radi používate sexuálne pomôcky, nevynechajte ich. Je o nich známe, že dokážu povzbudiť chuť na sex a skvalitniť ho. Vyberajte si z veľkoobchodu erotiky to, o čom viete, že vám skvalitní partnerský sex.

V prípade, že ste žena a chcete si kúpiť špeciálnu erotickú hračku len pre seba, môžete. Okrem veľkoobchodov erotiky môžete nájsť veľkoobchody vibrátorov – najčastejšej erotickej pomôcky pre ženy.

Podnikajte spoločné aktivity

Stereotypnému vzťahu sa vyhnete aj vtedy, keď začnete všetok voľný čas tráviť rôznymi aktivitami. Jeden víkend choďte k vode, druhý zase na turistiku. Striedajte aktivity a objavujte nové kúty Slovenska. Verte, že práve spoločné aktivity oboch partnerov zocelia. Vyhnete sa tak akémukoľvek stereotypu.

Nezabúdajte, že pravidelné posteľné aktivity, spoločne strávený čas pri rôznych aktivitách a komunikácia medzi partnermi sú základy stabilného vzťahu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *